Horoskop tygodniowy 2020. Na czym skupić się w tym tygodniu?

Baran

Spodziewaj się, że na dniach do głosu dojdą sprawy związane z domem. Możliwe, że w przeszłości twojej rodziny skrywa się problem do przepracowania. Czas zaakceptować własne korzenie i otoczenie, z którego pochodzisz. Nie mogłaś niczego zmienić jako dziecko, ale teraz masz duży wpływ na swoje relacje. Niech twoje ognisko domowe płonie żarem, jakiego wcześniej nie doświadczyłaś. Kogo zawsze pragniesz mieć blisko siebie? Gdzie czujesz się najbardziej komfortowo? Podejmuj decyzje w zgodzie z wizją swojego upragnionego życia.

Byk

W tym tygodniu bacz na swoje słowa. Cień retrogradacji Merkurego, z którym mierzymy się do końca lipca, będzie mieć negatywny wpływ na twój sposób komunikacji. Swoją wypowiedzią bardziej niż zwykle narazisz się na poważne konsekwencje. Ugryź się w język, kiedy tylko zechcesz palnąć coś pod wpływem impulsu. Lepiej skoncentruj się na swoim wnętrzu. Zastanów się, gdzie zmierza twoje życie. Jak mogłoby wyglądać, gdyby ten rok był dla ciebie bardziej sprzyjający? Jeszcze nie jest za późno, żeby spełnić marzenia. Manifestuj swoje cele, bo Wszechświat właśnie teraz projektuje twój dalszy los. 

Bliźnięta

Znów próbujesz podwyższyć swoją samoocenę, dokonując bezmyślnych zakupów. Tak bardzo skupiasz się na rzeczach materialnych, że zapominasz, kim jesteś bez nich. Pozwalasz, by to one cię definiowały, zamiast dać wypłynąć na wierzch temu, co masz w środku. Świat pragnie usłyszeć prawdziwy głos Bliźniąt. Niech bieżący tydzień odkryje przed tobą nowe powołanie, które stanie się twoim fundamentem na przyszłość. Poszukaj inspiracji w swoich dawnych projektach. Skorzystaj ze swojego doświadczenia i talentów, bo to one mają największą wartość. 

Rak

Ten miesiąc dał ci moc, by domknąć stare wątki, pożegnać się z toksycznymi osobami i zrobić duży krok w kierunku swoich marzeń. Nie daj się zwieść drobnym przeszkodom, które nadal pojawiają się na horyzoncie. Jesteś na najlepszej możliwej drodze do osiągnięcia spełnienia. Świętuj małe zwycięstwa i nie pozwól, by cokolwiek ściągnęło cię w dół. Nic nie zapowiada, aby dobra passa Raków miała się zakończyć razem z ich sezonem. Żyj tak, jakby twoja wymarzona przyszłość już stawała się teraźniejszością. Wszystko zadzieje się po twojej myśli.