Horoskop tygodniowy 2020. Na czym skupić się w tym tygodniu?

Baran

Spodziewaj się, że na dniach do głosu dojdą sprawy związane z domem. Możliwe, że w przeszłości twojej rodziny skrywa się problem do przepracowania. Czas zaakceptować własne korzenie i otoczenie, z którego pochodzisz. Nie mogłaś niczego zmienić jako dziecko, ale teraz masz duży wpływ na swoje relacje. Niech twoje ognisko domowe płonie żarem, jakiego wcześniej nie doświadczyłaś. Kogo zawsze pragniesz mieć blisko siebie? Gdzie czujesz się najbardziej komfortowo? Podejmuj decyzje w zgodzie z wizją swojego upragnionego życia.

Byk

W tym tygodniu bacz na swoje słowa. Cień retrogradacji Merkurego, z którym mierzymy się do końca lipca, będzie mieć negatywny wpływ na twój sposób komunikacji. Swoją wypowiedzią bardziej niż zwykle narazisz się na poważne konsekwencje. Ugryź się w język, kiedy tylko zechcesz palnąć coś pod wpływem impulsu. Lepiej skoncentruj się na swoim wnętrzu. Zastanów się, gdzie zmierza twoje życie. Jak mogłoby wyglądać, gdyby ten rok był dla ciebie bardziej sprzyjający? Jeszcze nie jest za późno, żeby spełnić marzenia. Manifestuj swoje cele, bo Wszechświat właśnie teraz projektuje twój dalszy los. 

Bliźnięta

Znów próbujesz podwyższyć swoją samoocenę, dokonując bezmyślnych zakupów. Tak bardzo skupiasz się na rzeczach materialnych, że zapominasz, kim jesteś bez nich. Pozwalasz, by to one cię definiowały, zamiast dać wypłynąć na wierzch temu, co masz w środku. Świat pragnie usłyszeć prawdziwy głos Bliźniąt. Niech bieżący tydzień odkryje przed tobą nowe powołanie, które stanie się twoim fundamentem na przyszłość. Poszukaj inspiracji w swoich dawnych projektach. Skorzystaj ze swojego doświadczenia i talentów, bo to one mają największą wartość. 

Rak

Ten miesiąc dał ci moc, by domknąć stare wątki, pożegnać się z toksycznymi osobami i zrobić duży krok w kierunku swoich marzeń. Nie daj się zwieść drobnym przeszkodom, które nadal pojawiają się na horyzoncie. Jesteś na najlepszej możliwej drodze do osiągnięcia spełnienia. Świętuj małe zwycięstwa i nie pozwól, by cokolwiek ściągnęło cię w dół. Nic nie zapowiada, aby dobra passa Raków miała się zakończyć razem z ich sezonem. Żyj tak, jakby twoja wymarzona przyszłość już stawała się teraźniejszością. Wszystko zadzieje się po twojej myśli.

 

Lew

Szukasz magii w codziennych sytuacjach i tworzysz sobie filmowy scenariusz. Nareszcie czujesz, że grasz główną rolę w swojej własnej komedii romantycznej. Prowokujesz los, działasz bez zahamowań, a nawet bawisz się cudzymi uczuciami. Ta gra, choć jest bardzo przyjemna, może odwrócić się przeciwko tobie. Nie pozwól, by wakacyjne uniesienia przyćmiły twoje plany na przyszłość. Czy sytuacje, które mają miejsce teraz, pokrywają się z tymi celami? Poważnie zastanów się nad tym, czego chcesz, zanim ucierpi twoje dobre imię.

Panna

Panno, masz szansę udowodnić ludzkości, że twoja wiedza i błyskotliwość mogą posłużyć w wyższym celu. Ten tydzień podsunie ci pomysły na działanie dla dobra społeczeństwa, które zajmą twój umysł na kolejne pół roku. O ile przezwyciężysz wrodzony egocentryzm i zaczniesz czynić dobro bezinteresownie. Na tym polega twoja transformacja. Otwórz się na współpracę z innymi. Pozwól sobie na ocenę z zewnątrz. Rok 2020 to nie klęska, lecz wezwanie do bycia najlepszą wersją siebie. 

Waga

Lato sprawia, że drzemiąca w tobie Wenus pragnie zawalczyć o uznanie w towarzystwie. Upewnij się jednak, że twoją motywacją nie jest dążenie "po trupach do celu". Chciwość, egoizm oraz ambicja wydobędą z ciebie twoje najgorsze cechy. Nie pozwól, by to opinia innych decydowała o tym, kim się stajesz. Tylko twój wewnętrzny głos może wskazać ci drogę, jaką masz podążać. Niech nie zagłuszają go słowa osób, które żyją twoim życiem, lecz nie w twoich butach.

Skorpion

W tym tygodniu będziesz odczuwać niepokój i chęć, by postawić wszystko na jedną kartę. Na horyzoncie pojawia się szansa, która wymaga podjęcia ryzyka. Ta przygoda cię kusi, lecz masz świadomość, że może obrócić twoje życie w pył, najpierw przechodząc przez nie jak huragan. Czy masz odwagę sięgnąć po to, co w gruncie rzeczy się tobie należy? Wiedz, że zjawiska zachodzące w kosmosie teraz sprzyjają planowaniu przyszłości. Każde z twoich marzeń może stać się prawdą, jeśli pozwolisz im wypłynąć na wierzch. Przegrywa tylko ten, kto poddaje się bez walki.

 

Strzelec

Poszukujesz czegoś, co stanie się lekarstwem na tę nieuzasadnioną pustkę w środku. Niezależnie od tego, czy będzie to osoba, podróż w nieznane czy może sukces na polu zawodowym. Czujesz, że wewnątrz masz jakąś dziwną lukę, która domaga się wypełnienia. Całkiem możliwe, że ta brakująca część układanki znajduje się w tobie, tylko musisz ją z siebie wydobyć. Chwilowo nie doceniasz tego, kim jesteś, a przecież ta osoba może wszystko. Nie potrzebujesz nikogo, poza sobą, by zrealizować wszystkie swoje marzenia.

Koziorożec

Pragniesz głębi, więzi emocjonalnej i zaufania między tobą a twoją rodziną. To nie czas na powierzchowność czy fałszywe uprzejmości. Komunikuj się z ludźmi, na których ci zależy. Powiedz im szczerze, czego oczekujesz od waszej relacji. Saturn znajduje się teraz w retrogradacji w znaku Koziorożca. Może sprawić, że na dniach poczujesz lekki chaos. Licz się z tym, że nowe plany i projekty nie potoczą się po twojej myśli. Zamiast kierować uwagę na pracę, skoncentruj się na związkach z bliskimi. Postęp w tej sferze zagwarantuje pomyślną przyszłość dla twoich więzi.

Wodnik

Lista rzeczy do zrobienia ciągle rośnie, a czasu, jak na złość, zaczyna ubywać. Zwlekająca, wodnikowa postawa wywołuje w tobie niepotrzebny stres. Lepiej zbierz się do kupy, by dokończyć swoje sprawy, nawet gdy nie mają nic wspólnego z przyjemnością. Unikaj rozproszenia oraz złych nawyków, które odciągają cię od twojej pracy. Misja na ten tydzień? Popraw swoją rutynę. Bez radykalnych zmian w tej sferze nieprędko wykonasz krok w przód. Odblokuj swoją przestrzeń, by móc spełniać marzenia.

Ryby

Ten tydzień wyjątkowo sprzyja znakom wodnym. Nareszcie poczujesz, że porywa cię prąd, który płynie w korzystnym dla ciebie kierunku. Daj się ponieść i obudź swoją wyobraźnię. Sama wiesz, że fantazje mogą stać się prawdą, jeśli tylko pozwolisz im ujrzeć światło dzienne. Twój przepis na szczęście jest dziecinnie prosty. Wystarczy, że poświęcisz swoją energię na czynności dające ci poczucie spełnienia. Zamiast nieustannie szukać nowych pasji, doskonal się w tym, w czym jesteś najlepsza. Niech twój wewnętrzny potencjał rozkwitnie. Dzięki niemu odblokujesz swoją wymarzoną przyszłość.