Wiele znaków zodiaku odetchnie z ulgą. Poznaj swój horoskop na drugi tydzień grudnia:

Baran

Aura tego tygodnia sprzyja mówienia na głos tego, co myślisz. Szczególnie w sprawach zawodowych. Nie bój się więc przedstawić swoich pomysłów, nawet w rozmowie z kimś bardzo wpływowym. Decydującym dniem w tym tygodniu będzie piątek, który da ci energię do działania i podsunie nowe, ważne znajomości. 

Byk

W ostatnim czasie dbasz o bliskich i jesteś milsza dla swojego otoczenia? Pewnie robisz to słusznie, ale uważaj na bycie nadzwyczaj hojną. Zachowaj ostrożność w swoich wydatkach czy pożyczaniu pieniędzy innym, bo będziesz na tym stratna finansowo. Ten tydzień nie służy spędzaniu wypłaty, lecz komunikacji z innymi i odwiedzaniu ciekawych miejsc. 

Bliźnięta

Blask pełni Księżyca w Bliźniętach zdecydowanie rozświetli twój tydzień! Będziesz błyszczeć w dziedzinach, w jakich jesteś mocna i inni z pewnością to zauważą. Zaplanuj randkę na najbliższy weekend, bo w już piątek poczujesz seksualną energię, która skłoni cię do fantazjowania i chęci spróbowania nowych rzeczy w łóżku!

Rak

Ten tydzień to dla ciebie początek końców. Czas wreszcie zamknąć ciągnące się sprawy i zrobić w życiu miejsce na nowe doświadczenia. Pod koniec tygodnia szczególnie poczujesz potrzebę podjęcia decyzji w sektorze związków czy miejsc, do których jesteś przywiązana.

Lew

Lwie, ostatni miesiąc był dla ciebie ciężki, ale czas wyjść z cienia, by naładować baterie w towarzystwie. Środa będzie na to idealnym dniem, Pełnia Księżyca da ci blask i siłę. Przyłóż się także do swojej pracy, bo teraz masz szansę odnieść sukces. Skup się na pogłębianiu relacji z tym mężczyzną, który nie robi uników oraz nie boi się zaangażować. 

Panna

Pełnia Księżyca w środę może sprawić, że będziesz mieć kłopoty ze snem, ale to jej jedyny, negatywny aspekt. Energia, jaka na ciebie spłynie, da ci siłę w sprawach zawodowych oraz popchnie cię ku realizacji marzeń. Tak, teraz wszystko przyjdzie ci z łatwością, więc głowa do góry. Weekend spędź aktywnie - wybierz się na zwiedzanie miejsc, które ostatnio przykuwały twoją uwagę. 

Waga

Pakuj walizki, bo środowa pełnia Księżyca w Bliźniętach zabierze cię w ciekawe kierunki. Teraz masz szansę poszerzyć horyzonty za sprawą podróży lub nowych, egzotycznych znajomości. W piątek będziesz chciała zaszaleć, energia sprzyja pójściu na zabawę. Za to w niedzielę zaufaj temu, co przyniesie ci przeznaczenie. Los wreszcie da ci odpowiedzi na kłębiące się w twojej głowie pytania.

Skorpion

Jesteś wrażliwa na pełnię Księżyca, więc środa (gdy księżyc będzie wysoko) naładuje cię seksualną energią. Trudno będzie ci się oprzeć sprowokowaniu spotkania z ukochanym lub wysłaniu wiadomości do eks. Ta wibracja utrzyma się aż do niedzieli, więc korzystaj ze swojego uroku, bo tym razem wszystko pójdzie po twojej myśli. 

Strzelec

Strzelcu, dobrze wiesz, że jesteś na wygranej. Twój miesiąc, grudzień, bardzo ci sprzyja, nawet w przyciąganiu miłości na nowy rok. Wrzuć na luz, nie bądź zbyt rozrzutna i po prostu postaraj się zrelaksować. Poświęć ten weekend na domowe SPA, zamiast zmuszać się do pójścia na imprezę. Teraz wszystko, czego chcesz, samo do ciebie przyjdzie, nie musisz niczego i nikogo prowokować. 

Koziorożec

Pełnia Księżyca w Bliźniętach sprzyja zrobieniu porządku z rzeczami twojego eks. Pozbądź się ich i pozwól odejść temu, co w ostatnich miesiącach burzyło twój spokój. Nadchodzący weekend da ci moc do tworzenia, w końcu uwierzysz, że marzenia się spełniają. Przed tobą odkrywanie nowych miejsc i świeżej energii potrzebnej w twoim życiu. 

Wodnik

Spłynie na ciebie dobra aura przyjaźni, teraz możesz polegać na swoich bliskich. Nie bój się zwierzyć swojej koleżance, żeby dostać poradę i poczuć ulgę w sercu. Ten tydzień to dla ciebie czas opieki nad sobą, by powoli przygotować się na nowy rok. Zrób coś dla swojego zdrowia fizycznego - wypróbuj nowy trening, weź ziołową kąpiel lub zamień poranną kawę na pobudzającą, pełną antyoksydantów matchę. Poczujesz się jak nowo narodzona!

Ryby

W najbliższych dniach bardziej niż zwykle poczujecie potrzebę komfortu. Chętnie zawiniecie się w koc, zapalicie świecie i zrobicie sobie kubek gorącej czekolady. Nie musicie schodzić na ziemię, bo ten tydzień przeminie bardzo łagodnie. Przeznaczcie weekend na romantyczne chwile lub wieczory w gronie przyjaciół. Niech zapach pierników i grzanego wina wypełni twoją przestrzeń!