Twój horoskop na najbliższe dni? Oto, jaki wpływ na znaki zodiaku ma Wenus i Strzelec oraz nów Księżyca w ostatnim tygodniu listopada:

Baran

Ostatni tydzień listopada wykorzystaj dobrze w pracy. Wenus wkracza w twój sektor kariery w poniedziałek, dzięki czemu bardziej otworzysz się na innych i poczujesz się pewniejsza swoich pomysłów. Wykorzystaj energię Księżyca w nowiu (który będzie trwać we wtorek) na planowanie przyszłych podróży lub edukacji w fascynującej cię dziedzinie. Szalony Strzelec zaoferuje ci interesujące znajomości, miej więc oczy szeroko otwarte, szczególnie w swoich kręgach zawodowych. 

Byk

Czas odnowić paszport lub pomyśleć o podróży do U.S.A., gdzie wiza już nie jest ci potrzebna. W tym tygodniu bogini miłości będzie sprzyjać zorganizowaniu wyjazdu i poznaniu bratniej duszy tam, gdzie najmniej się jej spodziewasz. Miej się na baczności, bo to będzie ktoś zupełnie z innego świata, jednak totalnie się w nim zauroczysz. Część byków może teraz przechodzić zmiany oraz czuć się zagubionymi. Na szczęście retrogradacja Merkurego jest już za nami, więc teraz wszystko będzie zmierzać ku lepszemu. Twoja intuicja bardzo uaktywni się wraz z nowiem Księżyca (trwającym we wtorek). Zaufaj jej, chwyć życie za rogi i czerp z przyjemności, które zaczną pojawiać się na każdym kroku.

Bliźnięta

Twoje noce tej zimy będą wyjątkowo ciepłe. Bogini Wenus już o to zadba, silnie wkraczając w twoje życie erotyczne. Przygotuj się na nową historię miłosną, jeśli jesteś singielką. To nie będzie tania komedia romantyczna, wręcz przeciwnie - coś, co może przerodzić się w prawdziwy związek w kolejnym roku. Nie obijaj się w pracy w czwartek i piątek, bo te dni mogą okazać się przełomowe dla twojej kariery. 

Rak

Raku, w tym tygodniu nie raz się zaczerwienisz. Odważny Strzelec otworzy cię na nowe osoby, które pojawią się w twoim otoczeniu. Księżyc w nowiu, którego energię poczujesz we wtorek, sprawi, że znajdziesz czas na wypoczynek, by poprawić swoje aktualne zdrowie. To idealny moment na zmianę fryzury czy wieczorny, jogowy relaks przy świecach. Czwartek może być nieco stresujący w pracy, ale głowa do góry! Nie przejmuj się drobnostkami i wiedz, że do końca roku wszystko się ułoży.

Lew

Jeśli wraz z retrogradacją Merkurego zakończył się twój związek, wiedz, że po prostu nie miał szans na przyszłość. Twoja dzika natura nie pozwoli ci mieć złamanego serca przez długi okres. Pozostań otwarta na nowe znajomości, a świeże rany szybko się zabliźnią. W tym tygodniu zaczyna się dla ciebie czas głębokiego uzdrowienia i przemiany. Odpuść wreszcie swoją przeszłość, by stworzyć przestrzeń na nowe, cudowne przeżycia. Na dniach skoncentruj się na dbaniu o zdrowie, bo to ci teraz najbardziej posłuży. 

Panna

Ostatni tydzień listopada nie będzie łatwy. Czas dorosnąć i podjąć właściwe decyzje finansowe. Lepiej postaw na praktyczne inwestycje niż spędzanie pieniędzy na drobne przyjemności. Może warto przeprowadzić metamorfozę swoich czterech ścian? Uważaj na wrogów, bo ci mają się dobrze i pod koniec tygodnia mogą próbować wbić ci nóż w plecy. Wsparcie oraz miłość znajdziesz w swoim najbliższym otoczeniu. Energia Wenus przyciągnie do ciebie współczujących partnerów, gotowych załatać każdą dziurę w sercu. 

Waga

Energia nowiu Księżyca oraz Wenus zainspirują cię do realizacji swoich odważnych pomysłów. Poczuj się wolna i skup się na tych celach, które sprawiają ci największą radość. Nie rozmyślaj o swoich byłych, bo przez to uciekają ci szanse na nową, pełną potencjału relację. Jeśli poczujesz, że chcesz wysłać wiadomość do kogoś, kogo dawno temu miałaś zablokować, po prostu sobie odpuść. Strzelec już zadba o to, żeby strzała amora wkrótce poleciała w twoją stronę.

Skorpion

Jesteś spragniona partnera z głębią? W tym tygodniu zakochany Strzelec postawi przed tobą ciekawego mężczyznę, z którym poprowadzisz niekończący się dialog. Miej się jednak na baczności, bo twój urok zadziała na wielu. Księżyc w nowiu i energia Wenus przyniosą ci mnóstwo okazji do niezobowiązującego flirtu. Bądź rozsądna oczarowując swoje otoczenie, by nie przysporzyć sobie zbyt wielu psychofanów. 

Strzelec

Strzelcu, chyba wyczuwasz dobrą passę? Właśnie zaczął się dla ciebie miesiąc sielanki. Teraz wszystkie marzenia mają szansę się spełnić, wystarczy, że wypowiesz je na głos w trakcie trwania wibracji nowiu (we wtorek). Będziesz emanować radością oraz latać nad ziemią, nic nie ma prawa ściągnąć cię w dół. W tym czasie dbaj o swoje bratnie dusze i podkręcaj gorącą atmosferę w łóżku. Bogowie miłości są po twojej stronie.

Koziorożec 

Czy już spłynęło na ciebie poczucie wyjątkowości i piękna? Wenus weźmie się za twój znak w poniedziałek, by wprowadzić cię w romantyczny, zimowy nastrój. Tak, teraz jest twój moment na błyszczenie w towarzystwie oraz gorące podboje miłosne. Pamiętaj jednak, by poza odkrywaniem nowych przyjemności poświęcić trochę czasu swojej rodzinie. Najwyższa pora załagodzić konflikty na tym froncie i przyjemnie nastroić się na Święta.

Wodnik

Wodniku, ta końcówka roku jest dla ciebie trudna, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Wszystkie relacje, które nie przetrwały ostatnich miesięcy, nie zaowocowałyby w przyszłości. Nie martw się więc, i idź do przodu. Bez lęku czy negatywnych emocji. Bądź wdzięczna za to, kim jesteś i co masz, oraz tych przyjaciół, którzy cię otaczają. Na kolejny miesiąc przygotuj się spokojnie i powoli zacznij planować, z kim chcesz spędzić Nowy Rok. 

Ryby

Ryby, same wiecie, jak to z wami jest. Potraficie szybko się zakochać! Uważajcie, bo Wenus lubi płatać figle i może zarzucić na was przynętę, którą będzie wieloletni przyjaciel. To od was zależy, czy złapiecie się na haczyk. Bogini miłości zaciera granicę między strefą romantyczną a koleżeńską od początku tego tygodnia, co dla wielu z was może się zakończyć relacją typu friends with benefits.  Księżyc w nowiu we wtorek będzie sprzyjać sukcesom zawodowym, nie poprzestawaj więc na swoich celach. Ten tydzień to dla ciebie szansa na sukces na każdej życiowej płaszczyźnie.