Oto, co mówi twój horoskop tygodniowy:

Baran

Baranie, jesteś najmłodszym znakiem zodiaku, toteż czasem wymagasz specjalnej troski. Lepiej zacznij ten tydzień od planowania wolnych chwil na zabiegi kosmetyczne. Wszelkie rytuały urodowe i SPA zadziałają teraz na twoją korzyść, bo w nadchodzącym roku będziesz zabiegana. Drugiego grudnia otrzymasz propozycję nie do odrzucenia. Warto na nią przystać!

Byk

Rozpoczyna się dla ciebie dobry czas na przygody, nie chodzi jednak o kolejne romanse. Jowisz otwiera przed tobą okno na świat. Zachęci cię do podjęcia działań w kierunku rozwoju osobistego. Kursy edukacyjne, warsztaty, podróże - bądź otwarta na pojawiające się możliwości. Lepiej sprawdź, czy twój paszport jest aktualny, tak samo jak CV. Nowe perspektywy czekają tuż za rogiem. 

Bliźnięta

Grudzień dopiero się rozpoczął, a ty masz przed sobą stos pracy? Gwiazdy mówią, żeby twoje obowiązki stały się teraz twoim priorytetem, za to miłość powinna poczekać. Nie przejmuj się, bo brak czasu na randki tylko sprawi, że twój kochanek będzie szaleć za tobą jeszcze bardziej. Przy okazji sprawdzisz, czy wasza relacja to tylko "Netflix i chill" lub coś więcej. Ten tydzień przyniesie ci także zadania, z którymi ciężko zmierzyć się w pojedynkę. Pamiętaj, że prosić o pomoc to nie wstyd.

Rak

Czy już udzieliła ci się nieco romantyczna, przedświąteczna atmosfera? Miłość wisi w powietrzu i dobrze o tym wiesz. Możesz być spokojna, bo Jowisz w Koziorożcu czuwa nad tym, by te sprawy przebiegły pomyślnie. Nie bądź przesadnie emocjonalna, po prostu zaufaj tej wibracji. W tym tygodniu nie zastanawiaj się dwa razy, zanim zrobisz coś miłego dla swojej bratniej duszy. Wyślij mu to urocze zdjęcie lub poczęstuj go domowymi piernikami. On doceni te akty, bo już cię ubóstwia. 

Lew

Nareszcie poczujesz w sobie siłę. Powrócisz do swojej najlepszej formy, zarówno wizualnej jak i wewnętrznej. Jowisz w Koziorożcu już zadba o to, by w towarzystwie reflektory znów zwróciły się ku tobie. Wystarczy, że od tego tygodnia naprawdę przestaniesz jeść w nadmiarze cukier, zaczniesz się wysypiać oraz lepiej zorganizujesz swój grafik. To takie przednoworoczne postanowienia, które potraktowane na poważnie (od dzisiaj!) przyniosą efekty szybciej, niż myślisz.

Panna

Jeśli do tej pory miałaś nieudane randki i robiłaś większość rzeczy na siłę, wszystko zmieni się pod wpływem Jowisz w Koziorożcu. Ten duet skłoni cię do wyjścia z inicjatywą. Tak, teraz twoja kolej na zorganizowanie spotkania z potencjalną drugą połówką, oraz bycia na nim stuprocentową sobą. Koniec z gierkami, czas na autentyczność. Ze szczerością przecież ci do twarzy!

Waga

Wago, nie przestawaj gonić swoich marzeń. Nie poddawaj się i nie czuj się winna temu, że ostatnio zbytnio poświęcasz się pracy. Gra jest warta świeczki, bo już w Nowym Roku te trudy się opłacą. Daj z siebie wszystko jeszcze przez ten miesiąc, nawet jeśli pojawią się trudności. Pod koniec tygodnia Jowisz podsunie ci ludzi i miejsca, dzięki którym miło spędzisz czas.

Skorpion

Ten tydzień będzie dla ciebie "chwilą prawdy". Twoje wewnętrzne „ja” wreszcie dojdzie do głosu i zaczniesz szczerze wyrażać, co myślisz. Jowisz nie pozwoli ci na kłębienie uczuć w środku. Bądź gotowa na konfrontacje z osobami, którym masz dużo do powiedzenia. Nie obejdzie się bez nieprzyjemności, ale tylko dzięki oczyszczeniu atmosfery pozytywnie wejdziesz w Nowy Rok. 

Strzelec

Możesz być dumna z czasu, jaki zainwestowałaś w siebie w tym roku. Chociaż nie był to dla ciebie najlepszy okres finansowo, pomyślnie przeszłaś ścieżkę wewnętrznej transformacji. Od tego tygodnia Jowisz jest po twojej stronie i pomoże ci polepszyć stan twojego portfela. Cokolwiek teraz wymyślisz, przyniesie ci zyski, bez mrugnięcia okiem. Wcielaj więc swoje kreatywne projekty w życie, bo nareszcie masz szansę na nich zarobić. 

Koziorożec

Nie masz na co narzekać, Koziorożcu. Nadchodzący rok będzie ci sprzyjać i z pewnością już odczuwasz jego energię. Możesz wyluzować, bo w tym tygodniu spłynie na ciebie wibracja radości, spełniania marzeń, wolności oraz sukcesu. Myśl pozytywnie.

Wodnik

Czas zwolnić tempo i podsumować swoje znajomości. Ewidentnie niektóre wieloletnie przyjaźnie nie przetrwały próby, na jakie wystawił je ten rok. Jeśli czujesz, to nie to, po prostu to porzuć. Nie ma sensu marnować energii na relacje, które nie są tego warte. Skup się teraz na swoich potrzebach. Weź głęboki oddech i puść negatywne emocje. Pod koniec tygodnia sama poczujesz, że wszystko zmierza tylko ku lepszemu. 

Ryby

Jeśli czułaś się ostatnio osamotniona, w tym tygodniu wszystko się zmieni. Jowisz w Koziorożcu zsyła na ciebie przyjaźń i miłość, toteż przygotuj się na miłe chwile spędzone w towarzystwie. Gdy tylko pojawi się okazja na robienie czegoś wspólnie, w większej grupie, po prostu powiedz „tak”. Ten grudzień to dla ciebie wprowadzenie do roku, który będzie pełen integracji z ludźmi. Wreszcie poczujesz się dowartościowana i zaczniesz budzić podziw swoimi działaniami.