Pokieruje nami Wenus, a to oznacza jedno - powodzenie w sprawach, które ostatecznie mają nas uszczęśliwić. Oto horoskop na ten tydzień:

Seks horoskop na grudzień 2019 >>

Baran

Chociaż Święta zbliżają się wielkimi krokami, w twoim domu zapanuje błogi spokój. Wenus będzie sprzyjać wszystkim relacjom, zarówno z rodziną, jak i znajomymi. Bogini miłości może nawet sprawić, że zaczniesz zastanawiać się, czy twój przyjaciel nie byłby przypadkiem dobrym kochankiem. Jej energia sprzyja pogłębianiu więzi i rozkwitowi w sprawach sercowych. Pod koniec tygodnia wibracja tej planety wejdzie głęboko w twój segment prawdy. Dzięki temu odróżnisz szczere wyznania od czułych obietnic bez żadnego pokrycia. Ciesz się każdą chwilą, układ planet ci sprzyja!

Byk

Wibracja Wenus skłoni cię do zwolnienia tempa i sprawienia sobie przyjemności. Poszukaj szczęścia w drobnostkach, o których zapominasz na co dzień. Powąchaj kwiaty, pójdź na spacer do lasu, pooddychaj głęboko świeżym powietrzem. Słuchaj, obserwuj, dotykaj i smakuj, bo to naturalnie cię zrelaksuje. Będziesz zadowolona, bo w czwartek ta planeta wejdzie w twój sektor kariery. Wspomoże twoje umiejętności współpracy oraz wesprze cię w kreatywnych pomysłach. Z pewnością zostaniesz doceniona przez osoby z wyższym autorytetem.

Bliźnięta

Wenus chce dla ciebie wolności od rzeczy i osób uprzykrzających ci życie czy hamujących cię w twoich działaniach. Nareszcie masz szansę wypuścić to, co zbyt długo ciąży ci na sercu. Raczej nie poczujesz się z tym komfortowo, ale czasami nie ma innego wyjścia, niż zmierzyć się twarzą w twarz z niewygodną sytuacją. Zastanów się więc, jaki jest powód twoich lęków o przyszłość. Pożegnaj się z tym raz na zawsze! Jeśli jesteś singielką, już pod koniec tygodnia zauroczysz się w kimś zupełnie innym od ciebie. Bliźnięta w związku mogą liczyć na ogień w sypialni i wielkie oddanie partnera.

Rak

Planeta Wenus rozżarzy cię do czerwoności w twoich miłosnych relacjach. To najlepszy tydzień na randki z ukochanym oraz dobrą zabawę w towarzystwie. W weekend rozpoczyna się wibracja Koziorożca, która będzie trwać do połowy stycznia. Miej oczy szeroko otwarte, jeśli jesteś wolna, bo właśnie ktoś spod tego znaku zodiaku pojawi się w twoim życiu, by nadać mu kolorów. Czy już czujesz w sobie pokłady energii? Wykorzystaj ją w swoich nowych projektach. 

Lew

Energia emanująca od Wenus zdecydowanie ci sprzyja. Twoje miłosne sprawy zaczną przypominać świąteczne komedie romantyczne. Happy end oczywiście masz gwarantowany. Pogłębisz swoje więzi, a jeśli jesteś singlem, spotkasz Lwa, który przywróci ci wiarę w miłość. Co do przyziemnych spraw, jeśli zmagasz się teraz z trudną decyzją, pamiętaj, by nie kierować się emocjami. Czerp ze swojej mądrości i doświadczeń, s drugi raz nie wejdziesz do tej samej rzeki. Nie rycz głośno, jak to lew, lecz zachowaj się dojrzale oraz daj dojść do głosu innym. Druga strona też ma rację. 

Panna

Wenus chce, byś teraz obdarzyła dozą miłości samą siebie. Zrelaksuj się, weź głęboki oddech. Ta planeta wkracza w twoją strefę zdrowia, zarówno psychicznego, jak i fizycznego. Podpowiada, byś trzymała się swojej rutyny oraz sprawdzonego schematu ćwiczeń. W sobotę, kiedy rozpoczyna się sezon Koziorożca, zobaczysz na sobie efekty ostatnich wysiłków zdrowotnych, a to doda ci pewności siebie. Spójrz na chwilę poza obecną sytuację i zastanów się nad swoją przyszłością. Co widzisz? Pamiętaj, że twój potencjał jest nieograniczony, więc korzystaj z pojawiających się szans. Miej na uwadze, że największe sukcesy leżą poza twoją strefą komfortu.

Waga

Przyznaj się na głos - osiągnęłaś sukces! Twoje dokonania z ostatnich miesięcy już dały o sobie usłyszeć. W czwartek spłynie na ciebie energia i charyzma Wenus. Staniesz się rozchwytywana, nie będziesz narzekać na nudę. Ciężka praca ci się opłaciła, teraz masz prawo zbierać jej owoce. Twój magnetyzm rośnie na sile. Nie będziesz musiała stać pod jemiołą lub wysyłać wiadomości do swojego byłego. Tego jedynego przyciągniesz będąc sobą. Nie zdziw się, gdy poza nim otoczy cię stadko adoratorów.

Skorpion

Czy krótka przyjemność jest naprawdę warta długofalowego cierpienia? Skorpionie, czas odzyskać kontrolę i zacząć zachowywać się racjonalnie. Poskrom swoje złe nawyki, nie ma sensu przemycać ich w Nowy Rok. Wenus da ci do zrozumienia, że poczucie bezpieczeństwa jest ważne. Będziesz chciała zarzucić kotwicę i wejść w stabilną relację. Zaczniesz szukać partnera godnego zaufania, przed którym stopniowo się otworzysz. W sobotę, kiedy rozpocznie się sezon Koziorożca, twoje słowa zwiększą swoją moc. Pamiętaj, by uważnie słuchać innych. 

Strzelec

W tym tygodniu staniesz przed moralnym dylematem. Czy czujesz się zmuszona do podjęcia takiej, a nie innej decyzji przez obawy lub poczucie winy? Nie pozwól, aby te powody wpłynęły na dalszy ciąg wydarzeń. Przeanalizuj swoje wartości oraz przekonania, zanim zdecydujesz, jak masz postąpić. Pozostań wierna sobie - nie możesz się pomylić. Wenus podpowiada, byś w miłości dała bardziej znać o swoim uczuciu. Twoje zachowanie wcale nie jest oczywiste! 

Koziorożec

Wenus zachęca, abyś w końcu nagrodziła samą siebie za pracowitość w ostatnich miesiącach. Czas na drobne przyjemności - inwestycję w lepszy krem, masaż lub po prostu wieczorny relaks. Nie możesz ciągle chodzić na najwyższych obrotach. Pod koniec tygodnia odczujesz wibrację Koziorożca, która teraz będzie rządzić do połowy stycznia. Energia ta rozjaśni twój umysł i pomoże dojść do prawdy. Nagle twoje obecne sytuacje wydadzą się zupełnie inne, niż się wcześniej wydawało. Czy ktoś Cię oszukał? A może okłamywałaś sama siebie? Teraz masz szansę oczyścić powietrze i dotrzeć do sedna sprawy.

Wodnik

Energia Wenus namówi cię do podjęcia miłosnego ryzyka i większego otwarcia się w kwestiach sercowych. Początek sezonu Koziorożca w sobotę pozwoli ci uwolnić się od wszystkiego, co cię dystansuje. Jeśli teraz zamkniesz dręczące cię sprawy, drzwi do nowych, pozytywnych doświadczeń nareszcie się przed tobą otworzą. W tym tygodniu Wenus naprawdę ci sprzyja. Wszystko może się zdarzyć! Szukać nowej pracy? Pragniesz poznać bratnią duszę? Próbujesz zwiększyć swoje zarobki? Mów o tym na głos, bo właśnie teraz przestrzeń wsłuchuje się w twój manifest.

Ryby

Uwolnij się. Wenus wkracza w twoją strefę komfortu w ten czwartek, by pomóc ci porzucić lęki z przeszłości oraz obawy o przyszłość. Czas zrobić miejsce na nową relację i porzucić stare wzorce. To również moment na zakończenie związków, które ci nie służą. W sobotę rozpoczyna się sezon Koziorożca, który przyniesie ci duże wsparcie przyjaciół. Nie będziesz narzekać na towarzystwo czy opiekę w trudniejszych momentach.