Pełnia Księżyca w Baranie - horoskop dla każdego znaku zodiaku:

Baran

Zadanie sobie pytania "kim jestem?" w tej chwili nabierze głębokiego sensu. Księżyc w twoim znaku zechce, abyś wreszcie wyszeptała mu właściwą odpowiedź. Czy o twoim życiu decyduje ktoś inny? A może zamykasz się przez swoją przeszłość i blokujesz sobie możliwości rozwoju? Każda pełnia to zachęta do zmian. Pozwól, by to, jak się teraz czujesz, wpłynęło na twoje dalsze decyzje. Jako Baran, nigdy nie odrzucaj wyzwań, bo z każdym kolejnym stajesz się silniejsza. Inne znaki zodiaku mogą ci pozazdrościć determinacji oraz pewności siebie.

Byk

Pełnia w Baranie ujawni wszystko, co w ostatnim czasie zamiotłaś pod dywan. Rzuci światło na twoje trudne emocje i wspomnienia zepchnięte w odmęty świadomości. Dopóki nie znajdziesz sposobu, aby uwolnić swój ból, nie będziesz w stanie dokonać żadnej zmiany. Nie pozwól, by twój demon dalej cię prześladował. Niech twoją intencją na bieżącą pełnię stanie się wybaczanie i odpuszczenie wszelkiego zła, które nie daje ci spać po nocach. 

Bliźnięta

Pełnia Księżyca to dla ciebie najbardziej magiczny moment w miesiącu. Dobrze wiesz, jak umiejętnie z niej skorzystać. Tym razem, pod wpływem energii Barana, zadaj sobie pytanie, co chcesz robić dla świata. Zastanów się, jak twoja pasja może przynosić profity dla innych. Na chwilę oderwij się od własnych sukcesów. Czy potrafisz wnosić dobro do życia obcych ludzi? Niech za tym, co robisz, kryje się głębszy sens. Pomyśl nad zmianą, którą mogłabyś wprowadzić.

Rak

Podczas pełni Księżyca w walecznym Baranie, wyobraź sobie moment, w którym coś osiągasz. Niech będzie to dziedzina, na jakiej ci zależy. Czy ten sukces ma szansę stać się rzeczywistością? Niech marzenia nie będą wyłącznie marzeniami. Pora porzucić swój lęk przed porażką i strach przed większą odpowiedzialnością. Nie pozwól, aby głos wewnętrznego krytyka zaczął decydować za ciebie

Pełnia Księżyca w Baranie 2020 - znaczenie >>