Horoskop na lipiec - miesiąc wysokich wibracji

Za chwilę lipiec, miesiąc Raka i Lwa, którego energia będzie intensywna. Jeszcze nie czas na duchowe wakacje, o czym świadczą rychłe wydarzenia kosmiczne. Już 4 lipca nastąpi długo wyczekiwane zjawisko. Będzie nim Brama Syriusza, gwiezdny portal związany z naszym przeznaczeniem. Dodatkowo przeżyjemy Superpełnię w Koziorożcu noszącą brzemię ciężkiej pracy. Zmierzymy się więc z ciężarem problemów, jakie zbyt długo zamiataliśmy pod dywan. Pamiętajmy, że każde księżycowe wyzwanie sprzyja naszemu wewnętrznemu rozwojowi. Pozwólmy sobie zatem zachować otwarty umysł w pojawiającej się trudnej sytuacji. Dopiero 22 lipca w naszych sercach zapanuje lekkość. Wtedy Słońce przemieści się do Lwa, zachęcając nas do zabawy. 

W tym miesiącu zadaj sobie poniższe pytania:

  • Jak mogę lepiej o siebie zadbać w stresujących sytuacjach?
  • W jaki sposób mogę otoczyć samą siebie matczyną troską?
  • Co decyduje o moim szczęściu, a czemu powinnam powiedzieć stanowcze "nie"?

Zrozumienie, na czym polega energia lipca, pomaga dostroić się do wysokich wibracji tego miesiąca, aby wykonać niezbędną duchową pracę.

Lipiec prosi o pogłębienie relacji z domem, matką, naszymi korzeniami i pragnieniami serca. Rak to emocjonalny znak wody, a więc pod jego rządami uronimy wiele łez. Oderwiemy się od przyziemnych spraw, aby skupić się nad tym, co leży pod powierzchnią. Zanurzymy się na głębiny podświadomości, żeby odkryć, gdzie prowadzi nas nasza dusza. Na co jeszcze powinniśmy zwrócić uwagę w tym letnim miesiącu? Poniżej znajduje się szczegółowy horoskop na lipiec 2022. 

4 lipca: Brama Syriusza

Starożytni astrolodzy określali gwiazdę Syriusz mianem Duchowego Słońca. Wierzyli, że o tej porze roku otwiera "portal do niebios". Kiedy 4 lipca Słońce zrówna się z Syriuszem, pośle w naszą stronę energię kosmiczną o wysokiej częstotliwości. Będziemy w stanie znaleźć kojącą równowagę pomiędzy ciałem i duszą. Zregenerujemy swoje siły oraz otrzymamy nową inspirację. We współczesnej astrologii gwiazda Syriusz reprezentuje wolność jak i postęp technologiczny. W tym czasie warto pozwolić sobie na odważną ekspresję artystyczną lub zainwestować w jakiś innowacyjny projekt. Możemy mieć pewność, że doświadczymy cudów.