PANNA
23.08–22.09

ZAWSZE PRZEDKŁADASZ OBOWIĄZKI NAD PRZYJEMNOŚCI. I KIEDY NA HORYZONCIE POJAWIA SIĘ COŚ FRYWOLNEGO, MÓWISZ: JESTEM ZBYT ZAJĘTA. A prawda jest taka, że jesteś po prostu nieśmiała. W tym miesiącu w twoim znaku znajdzie się aż pięć planet, które sprawią, że twoja pewność siebie poszybuje w górę. Załatwisz wszystkie zaległe tematy i być może odważysz się na pierwszy krok w miłości.

WAGA 23.09–22.10
Pora przejąć inicjatywę w związku. Porozmawiaj z partnerem o tym, co ciąży ci na sercu. Nie licz, że sam się domyśli. Poczujesz ulgę i zrobisz krok w waszej relacji. W pracy wakacyjny luz do połowy września. Idealny czas na towarzyskie zaległości i porządki w urzędach. 


SKORPION 23.10–21.11
Czujesz, że toniesz w ilości spraw. Pora wcisnąć guzik „stop”. Plan na wrzesień jest prosty. Mów grzecznie „nie”, zapisz się na masaż pleców i wróć do regularnych treningów. Od razu spojrzysz na świat przez różowe okulary i poczujesz, że płyniesz w tempie, które daje ci spokój i siłę. 


STRZELEC 22.11–21.12
Twój dobry nastrój sprawi, że nie dasz się wciągnąć w konflikt z osobą, która tylko czeka na to, by podważyć twoje kompetencje w pracy. W powietrzu niezobowiązujący flirt. Poddaj się. Zadziała jak wakacje na Bali. Poczujesz się zrelaksowana, piękna i zapragniesz nosić sukienki. 


KOZIOROŻEC 22.12–19.01
W połowie miesiąca będziesz chciała pobyć sama z sobą. Ucieknij w jakieś miłe miejsce, zabierz książki i notes, aby zapisać wszystkie pomysły na najbliższe lata. Jeden z nich zrealizujesz jeszcze w tym roku. Spodziewaj się zaproszenia od znajomych, z którymi odnowisz relacje.


WODNIK 20.01–18.02
Poczujesz, że nie jesteś jeszcze gotowa na to, by związać się z kimś na dobre. Dlatego nie bój się powiedzieć „nie”. Zdziwisz się, jak bardzo wyrozumiała jest druga strona. Przy okazji pojawią się odpowiedzi na wiele nurtujących cię pytań. Przygotuj się na ciąg dalszy.