Horoskop miesięczny sierpień 2018: LEW
23.07–22.08
Świetna forma i niezawodna intuicja okażą się bezcenne w trudnych negocjacjach z szefem, które czekają cię w sierpniu. Wygrana sprawi, że poczujesz, że wszystko jest możliwe, i zapragniesz zmian na wielu polach. Tylko nic na siłę. Spokój to twój najlepszy doradca.

Horoskop miesięczny sierpień 2018: PANNA 
23.08–22.09
Zrób zaległe badania, ogarnij dokumenty i sprawdź, czy masz jakieś niezapłacone mandaty. Jesienią czekają cię nowe wyzwania zawodowe, więc lepiej już dziś pozbądź się zaległych spraw. W życiu osobistym – spokój. Pielęgnuj relacje z bliskimi. Wspólne kino, kolacja lub piknik da im radość, jakiej się nawet nie spodziewasz.

Horoskop miesięczny sierpień 2018: WAGA 
23.09–22.10
Nic nie odkładaj na później. Nawet jeśli dotyczy to nowej sukienki, która wisi już kolejny miesiąc w twojej szafie i czeka na swój moment. Ciesz się chwilą. W tym miesiącu czeka cię mnóstwo pozytywnych zaskoczeń. Dotyczy to nawet spraw z pozoru beznadziejnych. Uważnie czytaj wiadomości. Wśród nich pojawi się jedna, która w niedalekiej przyszłości może odmienić twoje życie. 

Horoskop miesięczny sierpień 2018: SKORPION 
23.10–21.11
Jeśli teraz postanowisz rzucić palenie, zmienić pracę albo regularnie uprawiać jogę, twoja determinacja będzie niezawodna. Zadbaj tylko o relaks, bo wyrzeczenia i wytrwanie w postanowieniach mogą skutkować dużymi napięciami. W związku ciche dni. Ale jeśli tylko postanowisz mówić wprost o tym, co cię uwiera, nie będą trwały zbyt długo. 

Czytaj też: Horoskop modowy>>>

Horoskop miesięczny sierpień 2018: STRZELEC 
22.11–21.12
Twoja kreatywność w tym miesiącu jest na najwyższych obrotach. Wykorzystaj to, bo gwiazdy sprzyjają realizacji najbardziej szalonych pomysłów. W tym miesiącu odezwie się twój uśpiony talent do uwodzenia. W sprawach rodzinnych małe zamieszanie związane z jakimś mieszkaniem. Nie panikuj. Przemyśl wszystko dwa razy, zanim podejmiesz decyzję.

Horoskop miesięczny sierpień 2018: KOZIOROŻEC 
22.12–19.01
Zadbaj o swój związek. Doceniaj starania swojego partnera i okaż mu więcej czułości, a szybko się przekonasz, jak niewiele potrzeba, aby wszystko zaczęło się układać po twojej myśli. W pracy czeka cię pochwała od szefa, być może nawet finansowa. Jeśli chcesz tryskać dobrą energią, nie opuszczaj znów bez powodu zajęć z jogi.

Horoskop miesięczny sierpień 2018: WODNIK 
20.01–18.02
Nie irytuj się, że wszyscy wrzucają na Instagram zdjęcia z bajecznych plaż, a ty siedzisz w biurze. Pracujesz właśnie na kolejny sukces, który jesienią doprowadzi cię do realizacji marzeń. Po godzinach przekonasz się, że możesz liczyć na przyjaciół. Znajdź tylko dla nich czas. Wspólna kolacja i twoje popisowe menu to coś, na co czekają od dawna.

Horoskop miesięczny sierpień 2018: RYBY 
19.02–21.03
W pracy nie daj się wkręcić w odpowiedzialność, która spoczywa na wszystkich, nie tylko na tobie. Wyznacz granice i pilnuj ich. Szczególnie że twoją energię w tym miesiącu pochłonie pewna niewyjaśniona rodzinna sprawa z przeszłości. Przejmij inicjatywę i zakończ ją, nawet jeśli będziesz musiała ponieść koszty finansowe. To się opłaci.

Horoskop miesięczny sierpień 2018: BARAN 
22.03–19.04
Przestań poświęcać uwagę osobom, których nie lubisz, i robić to, czego nie kochasz. To zabiera twoją energię. Otwórz się na nowych ludzi, których poznasz na wakacjach. Zainspirują cię do zmian, o których po cichu od zawsze marzyłaś. Nie daj się namówić na szybki kredyt. Wszystkie poważniejsze finansowe decyzje odłóż na drugą połowę roku. 

Horoskop miesięczny sierpień 2018: BYK 
20.04–20.05
Wszystko układa się tak, jak chcesz, więc po co kusić los negatywnymi myślami? Nie przejmuj się chwilowym nadmiarem pracy. Wszystko się uda, jeśli tylko nie dasz się wciągnąć w nadgodziny i zadbasz o chwilę relaksu. W weekendy zamknij komputer, weź koc, książkę i idź do parku, aby skutecznie się zregenerować.

Czytaj też: Suknie ślubne dopasowane do znaków zodiaku>>>>

Horoskop miesięczny sierpień 2018: BLIŹNIĘTA 
21.05–20.06
Magnetyzm. Będziesz przyciągać wszystko i wszystkich. Na horyzoncie pojawi się miłość. Pamiętaj tylko, aby w sprawach sercowych słuchać swojej intuicji, która nigdy cię nie zawodzi. W pracy nie bój się nowych wyzwań. To dobry czas, aby z łatwością nauczyć się rzeczy, które zawsze cię przerażały.

Horoskop miesięczny sierpień 2018: RAK 
21.06–22.07
Spojrzysz na wszystkie sprawy z przymrużeniem oka. A rozwiązania wielu problemów pojawią się same. Wszystko dzięki romansowi, który wprawi cię w szampański nastrój i sprawi, że nabierzesz dystansu do rzeczywistości. Pielęgnuj ten stan.