Waga 23.09-22.10
Przed tobą najbardziej romantyczny miesiąc w tym roku. Przypadkowa randka ze „znajomym” może doprowadzić nawet do zmiany adresu zamieszkania. Na brak dobrego nastroju nie będziesz mogła narzekać. Problemy zejdą na drugi plan. Na wodzy trzymaj jednak finanse. Na horyzoncie nieplanowane wydatki.

Skorpion 23.10–21.11
Poczujesz, jakby cały świat nareszcie się do ciebie uśmiechnął. Zniknie wrażenie chaosu w pracy. Przed zbliżającymi się urodzinami doświadczysz przypływu energii i niewykluczone, że odważysz się na ważny, życiowy krok. Dobry moment na naukę nowego języka, o którym od dawna marzysz. Wszystko będzie przychodzić ci z łatwością.

Strzelec 22.11–21.12
Nowy projekt w pracy. Być może nawet międzynarodowy. Zapowiada się trudna lekcja z zarządzania, którą odrobisz na szóstkę. Będzie trochę stresu, ale też sukces. Nie odmawiaj sobie kolacji z przyjaciółmi i czasu na serial. W finansach chwilowa bessa. Będziesz musiała zrezygnować na krótki czas z kilku ekstrawaganckich przyjemności.

Koziorożec 22.12–19.01
Porządki na każdym froncie. Zechcesz skończyć niektóre znajomości, posegregujesz zdjęcia i oddasz ubrania, w których nie lubisz chodzić. To zapowiedź zmian zawodowych na początku przyszłego roku. W związku wróci namiętność. Niewykluczony spontaniczny weekend we dwoje w magicznym miejscu. 

Wodnik 20.01–18.02
Jeśli chcesz osiągnąć to, co sobie założyłaś, powinnaś w tym miesiącu trzymać się tylko jednego – dyscypliny. Znajdź mądrego doradcę, który doda sił w kryzysowych momentach, i częściej rób sobie drobne przyjemności. Nie muszą być od razu z metką „Prada”. Wystarczy garść luksusowej, aromatycznej soli do kąpieli i relaks. W każdej wolnej chwili leniuchuj. Twój umysł też potrzebuje odpoczynku.

Ryby 19.02–21.03
Wpadniesz na niebanalny pomysł, dzięki któremu powoli zacznie się zmieniać kierunek twojej przyszłości. Do jego realizacji będziesz potrzebować zaufanej osoby, więc dobrze się zastanów, kto to ma być. Przestań unikać kogoś, kto sprawia, że bicie twojego serca przyspiesza. To dobry czas na dojrzałe wyznania, a nawet poważne deklaracje. I witaminy, aby wzmocnić odporność.

Nowe trendy w pielęgnacji i kosmetyki naturalne - dołącz do pierwszych targów ELLE Zen!

Kliknij w zdjęcie i weź udział w wydarzeniu:

Brak dostępnego opisu zdjęcia.