Strzelec 22.11–21.12
Możesz śmiało otwierać szampana i celebrować koniec 2019! Wszystkie Podsumowania wyjdą na plus. Najwyższy Czas, by zwolnić tempo. Zapragniesz pomieszkać trochę w domu i nadrobić czas z najbliższymi. Być może kupisz nawet nową książkę kulinarną i będziesz wykazywać się w kuchni. W miłości pełne zrozumienie. Idylla niemalże rodem z komedii romantycznych. Przypływ dobrego humoru i spokoju gwarantowany.

Koziorożec 22.12–19.01
W grudniu wszystko będzie się kręcić pod znakiem miłości. W stałych związkach odrodzi się namiętność i znów poczujesz, że możesz przenosić góry. Nawet praca zejdzie na drugi plan. Samotne Koziorożce nie będą mogły narzekać na brak towarzystwa. Dużo flirtów, ale też trochę rozczarowań. Nie bierz wszystkiego na serio. Pilnuj dokumentów i kart.

Wodnik 20.01–18.02
Ogarnie cię poczucie dziwnego chaosu na wszystkich polach. Nie walcz z tym. Szkoda energii. Spisz na kartce swoje priorytety i działaj według wytycznych. Koniecznie zadbaj o chwile przyjemności. Relaksujący masaż, kolacja z przyjaciółmi, dobry serial pod kocem. To wystarczy, abyś poprawiła sobie humor w słabsze dni. 

Ryby 19.02–21.03
Odczujesz wyraźną poprawę w finansach i uznasz, że to czas na odważne decyzje zawodowe. Odłóż je jednak na wiosnę. To nie jest moment na zmiany. Idealny za to, by popracować nad relacjami. Wyjaśnij wszystkie niedomówienia z bliskimi i korzystaj z różnych zaproszeń. Poznasz ludzi, którzy w zaskakujący sposób odmienią twoje życie zawodowe.