Strzelec 22.11–21.12
Możesz śmiało otwierać szampana i celebrować koniec 2019! Wszystkie Podsumowania wyjdą na plus. Najwyższy Czas, by zwolnić tempo. Zapragniesz pomieszkać trochę w domu i nadrobić czas z najbliższymi. Być może kupisz nawet nową książkę kulinarną i będziesz wykazywać się w kuchni. W miłości pełne zrozumienie. Idylla niemalże rodem z komedii romantycznych. Przypływ dobrego humoru i spokoju gwarantowany.

Koziorożec 22.12–19.01
W grudniu wszystko będzie się kręcić pod znakiem miłości. W stałych związkach odrodzi się namiętność i znów poczujesz, że możesz przenosić góry. Nawet praca zejdzie na drugi plan. Samotne Koziorożce nie będą mogły narzekać na brak towarzystwa. Dużo flirtów, ale też trochę rozczarowań. Nie bierz wszystkiego na serio. Pilnuj dokumentów i kart.

Wodnik 20.01–18.02
Ogarnie cię poczucie dziwnego chaosu na wszystkich polach. Nie walcz z tym. Szkoda energii. Spisz na kartce swoje priorytety i działaj według wytycznych. Koniecznie zadbaj o chwile przyjemności. Relaksujący masaż, kolacja z przyjaciółmi, dobry serial pod kocem. To wystarczy, abyś poprawiła sobie humor w słabsze dni. 

Ryby 19.02–21.03
Odczujesz wyraźną poprawę w finansach i uznasz, że to czas na odważne decyzje zawodowe. Odłóż je jednak na wiosnę. To nie jest moment na zmiany. Idealny za to, by popracować nad relacjami. Wyjaśnij wszystkie niedomówienia z bliskimi i korzystaj z różnych zaproszeń. Poznasz ludzi, którzy w zaskakujący sposób odmienią twoje życie zawodowe.

 

Baran 22.03–19.04
Wszystko wskazuje na to, że tegoroczne święta spędzisz daleko od domu. Ktoś szykuje ci niespodziankę. Być może w prezencie dostaniesz bilet lotniczy do miejsca, w którym złapiesz w końcu głębszy oddech i odzyskasz równowagę. W pracy zapowiada się sporo zmian. Pojawią się wokół ciebie 
nowi ludzie, z którymi łatwiej ci będzie planować wszystko po swojemu.

Byk 20.04–20.05
Merkury w twoim znaku symbolizuje ważne zmiany, które mogą być dla ciebie niełatwe do zaakceptowania. Wiedz jednak, że naprawdę są tobie potrzebne. Nie myśl za dużo. Podążaj wyłącznie za intuicją, a w chwilach zwątpienia dzwoń do przyjaciół. Ich rady okażą się niezawodne.

Bliźnięta 21.05–20.06
Będzie rozpierać cię nieziemska energia. Zapragniesz wiele zmienić, urządzić po swojemu i zaplanować „nowe”. Pamiętaj tylko, że nie wszystko da się w życiu kontrolować i przewidzieć. W pracy za wszelką cenę zachowaj asertywność. To wbrew pozorom twoja najlepsza droga 
do wymarzonego awansu.

Rak 21.06–22.07
Praca jest dla ciebie ważna i zawsze podchodzisz do niej zbyt ambitnie. W tym miesiącu powinnaś jednak zwolnić, bardziej zadbać o zdrowie i wsłuchać się w swoje potrzeby. W związku kilka zaskakujących zwrotów akcji. Mniej scen zazdrości, a więcej rozmów. I wszystko się dobrze skończy.

Lew 23.07–22.08
Na horyzoncie w końcu pojawi się propozycja pracy, na którą czekałaś. Ktoś doceni twoją pasję, doświadczenie i będzie chciał ci powierzyć ważne zadanie. Powodzenie w finansach zapewnione. Bliska osoba będzie miała ci za złe, że spędzasz z nią zbyt mało czasu. Zastanów się, jak jej to dobrze wynagrodzić.

 

Panna 23.08–22.09
Będziesz spostrzegawcza i wyczulonana fałsz ze strony współpracowników. Ktoś będzie zabiegał o twoje rady, a ty będziesz miała wrażenie, że chce wykorzystać twoją wiedzę. Nie wchodź w nic bez podpisanych umów. W związku padnie wiele ważnych słów. Wsłuchaj się w to, co mówi partner.

Waga 23.09–22.10
W pracy zapowiada się spokojny czas. Możesz śmiało skupić się na poszukiwaniu niebanalnych prezentów dla najbliższych.  Nie przejmuj się, nuda ci nie grozi. Planety będą motywować cię do robienia ambitnych planów na przyszły rok. Będziesz mieć dobrą rękę do inwestycji, więc kupuj teraz to, o czym marzysz.

Skorpion 23.10–21.11
W tym miesiącu będziesz mistrzynią znajdowania się we właściwym czasie we właściwym miejscu. Dużo zbiegów okoliczności i poważnych postanowień. Wszystko, czego zapragniesz w grudniu, zacznie się spełniać w przyszłym roku. Sprytnie spakuj walizkę, bo w tym miesiącu czeka cię podróż za podróżą.