Młody czarodziej inspiruje mugoli

Kto nie czytał książek o młodym czarodzieju lub nigdy nie obejrzał żadnego filmu… niech szybko nadrabia zaległości! Saga o Harrym Potterze to genialna opowieść o odwadze, mocy przyjaźni, potędze miłości i prawdzie. Dla marki NAOKO to dodatkowo opowieść o magii, która codziennie nas otacza i którą warto dostrzec w najprostszych czynnościach. Dlatego z pomocą przychodzą niebanalne ubrania inspirowane Harrym Potterem!

“Gdy miałam 8 lat, została wydana pierwsza książka o przygodach Harry’ego Pottera. Dlatego historia o młodym czarodzieju, to było całe moje dzieciństwo! A sama kolekcja inspirowana Harrym była dla mnie totalną odskocznią, powrotem do beztroski i spełnieniem olbrzymiego marzenia. Zawsze jak mam gorszy moment sięgam po te filmy, które sprawiają, że czuję się bezpieczna. Już jako dziecko, przekonałam się o mocy przyjaźni oraz marzeń. Codziennie staram się wierzyć, że właśnie one są najważniejsze i warte naszych największych starań.” - wspomina Monika Szyndler, właścicielka marki NAOKO.

A teraz wyobraźcie sobie…

Zimowy wieczór, domowy seans i przytulne piżamy! To właśnie one nie pozwolą Wam zmarznąć, szczególnie w parze z ciepłymi skarpetkami. Wybierzecie te inspirowane Gryffindorem, Slytherinem, a może postawicie na rozczulającego Zgredka, który to właśnie dzięki podarowanej skarpetce odzyskał wolność? Nie zapomnijcie, że poza idealnym wieczornym outfitem najważniejsza jest odrobina słodyczy. A tą z pewnością znajdziecie w korzennych ciasteczkach, które jak wiadomo były specjalnością Pani Weasley.

Pewność zaczyna się od pewności siebie

Magia jest wszędzie, lecz nie zawsze to ten rodzaj magii, z którym chcielibyśmy mieć do czynienia. Przeciwności losu, małe i duże trudności są wpisane w naszą codzienność. Ale to od nas zależy, jak do nich podejdziemy. Czy wykorzystamy naszą wiedzę i doświadczenie, aby rozgromić problem niczym najlepszą w życiu partię szachów? A może po prostu nieustraszeni staniemy z wrogiem twarzą w twarz? Marka NAOKO wierzy, że pokonanie trudności będzie łatwiejsze, gdy czujemy się pewnie, a tą pewność siebie mogą zapewnić dopasowane do charakteru ubrania! Bordowy trencz Dumbledore’s Army, czarny Expecto Patronum, a może klasyczny płaszcz Daily Prophet? Postawcie na wyraziste printy, które pozwolą Wam zawalczyć o to, co kochacie najbardziej.

Codziennie “zaklęcia” pozytywnego myślenia!

Czy pamiętacie, że prostych zaklęć możecie nauczyć się każdego dnia? To potęga pozytywnego myślenia oraz wiary we własne możliwości. O to zdecydowanie łatwiej, gdy czujemy się ze sobą dobrze. A czy istnieją ubrania, w których czujemy się lepiej niż w dresowych spodniach oraz luźnych bluzach, które idealnie uzupełniają casualowy look i pokazują to, kim naprawdę jesteśmy? Według marki NAOKO to elementy obowiązkowe garderoby, dlatego nie mogło ich zabraknąć w najnowszej kolekcji!

A czym jeszcze zaskoczy Was marka? Musicie przekonać się sami, wchodząc na stronę sklepu NAOKO. Niech zadzieje się magia!