Kryminał osadzony w latach 80., który po prostu trzeba obejrzeć. Netflix lansuje kolejny tytuł polskiej produkcji z plejadą gwiazd. Co nas czeka na ekranie? Sprawdź wszystkie informacje dotyczące filmu "Hiacynt". 

"Hiacynt" na Netflix. O czym jest film? Obsada

"Robert, młody milicjant „z zasadami", wpada na trop seryjnego mordercy gejów. W toku śledztwa poznaje Arka. Postanawia wykorzystać go jako informatora, nie zdając sobie sprawy jak bardzo ta relacja wpłynie nie tylko na jego pracę, ale także życie osobiste" - możemy przeczytać w oficjalnym opisie polskiej produkcji dla platformy Netflix. Role główne zagrali Tomasz Ziętek i Hubert Miłkowski, ale angaż otrzymali również Marek Kalita, Ada Chlebicka, Tomasz Schuchardt, Agnieszka Suchora, Tomasz Włosok, Jacek Poniedziałek, Mirosław Zbrojewicz, Adam Cywka, czy Sebastian Stankiewicz. 

"Hiacynt" wyreżyserował Piotr Domalewski na podstawie scenariusza Marcina Ciastonia. Za zdjęcia odpowiada Piotr Sobociński jr.

Data premiery filmu "Hiacynt"

Na szczęście nie musimy długo czekać na premierę. "Hiacynt" był już pokazywany na MFF Nowe Horyzonty, a w ostatnim tygodniu września obejrzą go uczestnicy festiwalu filmowego w Gdyni. Film trafi na Netflix już 13 października. 

"Hiacynt": zobacz zwiastun do polskiego filmu od Netflix