Netflix szczędzi nam informacji na temat serialu "Wiedźmin". Na szczęście producenci zlitowali się nad fanami i ujawnili kolejnego newsa dotyczącego tej produkcji. Do sieci właśnie trafiła pierwsza oficjalna fotografia przedstawiająca Geralta z Rivii. Zdjęcia mają się zaraz rozpocząć, a na plan filmowy wybrano Węgry. Oprócz zdjęcia, Henry Cavill opublikował na swoim instagramie filmik, na którym można zobaczyć jak aktor wygląda w kostiumie i charakteryzacji. Zobaczcie poniżej!

Henry Cavill jako Wiedźmin. Kulisy serialu

Pierwsze doniesienia o serialowym "Wiedźminie" pojawiły się już w połowie maja tego roku. Przez kolejnych kilka tygodni zastanawiano się, kto zagra główną rolę. Henry Cavill dodatkowo rozgrzał atmosferę, gdy w jednym z wywiadów oświadczył, że chciałby dostać angaż do tej produkcji. Potem okazało się, że rzeczywiście w Geralda wcieli się brytyjski aktor. Informację potwierdził polski oddział tej popularnej platformy streamingowej zamieszczając na Facebooku i Instagramie zdjęcie z podpisem "Szedł pieszo, a objuczonego konia prowadził za uzdę."

O czym będzie serial "Wiedźmin" na podstawie książek Andrzeja Sapkowskiego (przetłumaczono je na 20 języków)? W informacji prasowej możemy przeczytać: "Oparty na bestsellerowej serii powieści serial Wiedźmin to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw".

W serialu "Wiedźmin" wystąpią: Eamon Farren (A.B.C.,Twin Peaks) jako Cahir, Joey Batey (Templariusze, Cormoran Strike) jako Jaskier, Lars Mikkelsen (House of Cards, Sherlock) jako Stregobor, Royce Pierreson (Wanderlust, Judy) jako Istredd, Maciej Musiał (1983) jako Sir Lazlo, Wilson Radjou-Pujalte (Jamillah & Aladdin, Dickensian) jako Dara oraz Anna Shaffer (Harry Potter) jako Triss.

"Wiedźmin" ("The Witcher") będzie składał się z ośmiu odcinków.  Przewiduje się, że serial pojawi się na platformie Netflix pod koniec 2019 roku lub na początku 2020

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#Geralt #TheWitcher #Netflix @Netflix

Post udostępniony przez Henry Cavill (@henrycavill) Paź 31, 2018 o 7:24 PDT

serwis prasowy