Heidi Klum (45 lat) podzieliła się ze swoimi fanami na istagramie (a jest ich ponad 5,5 miliona!) wesołą wiadomością. Supermodelka na chwilę przed świętami wstawiła czarno-białe zdjęcie, na którym widać ją i Toma Kaulitza, a także duży pierścionek zaręczynowy z kamieniem szlachetnym. Podpis "I said yes - powiedziałam tak") nie pozostawia żadnych wątpliwości. Klum i Kaulitz (29 lat) właśnie się zaręczyli.

Heidi Klum i Tom Kaulitz wzięli ślub! Ceremonia odbyła się kilka miesięcy temu >>

Plotki o tym, że Heidi Klum i Tom Kaulitz (muzyk znany przede wszystkim z zespołu Tokio Hotel) są razem, pojawiły się już w marcu. Para pierwszy raz oficjalnie pokazała się  w Cannes podczas Gali amfAR. Klum często na imprezach pozowała na ściance z dużymi pierścionkami, co dodatkowo  podgrzewało plotki o ich romansie.

Heidi Klum wcześniej spotykała się z wokalistą Red Hot Chili Peppers, Anthonym Kiedisem, a jej pierwszym mężem był Ric Pipino. Później w 2005 roku wyszła za Seala (para ogłosiła separację w 2012 roku). Modelka związana też była z Flavio Briatorem. Klum jest mamą  dwóch dziewczynek: Lou (9 lat) i Leni (14 lat) oraz dwóch chłopców: Johan (12 lat), and Henry (13 lat).