Coraz więcej osób, zamiast decydować się na pakiety w telewizji kablowej wybiera najpopularniejsze platformy streamingowe. Polacy pokochali Netflix (trwają właśnie prace nad pierwszym lokalnym serialem w reżyserii Agnieszki Holland) oraz Showmax (kto oglądał "Ucho prezesa"?). Teraz do tej listy z pewnością dołączy HBO GO. Usłucha dotąd dostępna jako dodatek w wykupionym abonamencie, będzie teraz dla wszystkich. Zarówno HBO, jak i wspomniany już Netflix, ma na swoim koncie doceniane, a nawet kultowe seriale, czy filmy dokumentalne. "Gra o tron", "Westworld", "True Detective", "Seks w wielkim mieście", "Rodzina Soprano", "Wielkie kłamstewka" - tak, to wszystko produkcje HBO, które zdobyły dziesiątki prestiżowych nagród branżowych oraz miłość fanów na całym świecie.

"Euforia 2": wiemy kiedy nowe odcinki serialu trafią do HBO >>

W HBO GO znajdziemy ponad 800 filmów i 200 seriali w polskiej wersji językowej. Będzie można je obejrzeć na ekranie telewizora SmartTV, tablecie, smartfornie, Apple TV, konsoli i na laptopie/komputerze. Aplikację HBO GO można już pobrać na systemy typu iOS Android, czy Windows Mobile. A co z cenami?

HBO GO proponuje na początek bezpłatny miesiąc, dzięki któremu możemy poznać zawartość proponowanych nam tytułów. Potem za HBO GO zapłacimy 29,90 zł miesięcznie. W tej cenie otrzymamy dostęp do materiałów wideo w jakości 720p lub 1080p. Na koncie (nie trzeba tworzyć profili) można zarejestrować pięć urządzeń, a oglądać na dwóch jednocześnie. 

Co znajdziemy na HBO GO? Oprócz wspomnianych już tytułow, platforma oferuje też takie hity, jak np. "Tabu", "Wataha", "Trust" i "Bilions" (nowe sezony!), "Templariusze", "Dolina krzemowa", "Rozwód", "Gomorra", "Baby Driver", "Strażnicy Galaktyki", "Spider-Man: Homecoming", "Pokot", "Piękna i bestia", "Dziewczyny", "Twin Peaks", "Pakt", "Czysta krew", "Pacyfik", czy "Młody papież"i "The Knick".