Harry Styles w sweterkowej kamizelce Kai Kotto to nasz dzisiejszy zachwyt i, przede wszystkim, ogromny sukces dla polskiej projektantki. Paula Kozłowska, która stoi za marką, na co dzień ręcznie dzierga swetry, sukienki i bezrękawniki w skandynawskim stylu, które publikuje potem na swoim Instagramie @kai_kotto_. W tym momencie pracuje nad własnym sklepem internetowym, dlatego póki co to tylko w social mediach i za pomocą wiadomości prywatnej można kupić jej projekty. W sieci przedstawia się krótko: "Jestem Paula i to jest mój projekt dziewiarski zrodzony z nostalgii z dzieciństwa i miłości do koloru. Każdą z tych rzeczy robię samodzielnie". 

Tym bardziej niesamowita jest historia, która właśnie się wydarzyła, bo za projektami Kai Kotto nie stoi sztab specjalistów od PR-u i marketingu. Z projektantką osobiście skontaktował się stylista Harry Lambert, który współpracuje między innymi z Harrym Stylesem. 

W projektach Pauli Kozłowskiej widział on właśnie wspomnianego brytyjskiego muzyka, znanego nie tylko ze świetnej muzyki, która porywa tłumy, ale też genialnego stylu.

Lambert zdecydował się ubrać Stylesa w ciemną kamizelkę zdobioną białymi przeskalowanymi kwiatami (dobrał do niej siateczkową koszulkę polo i proste szare spodnie). W takiej stylizacji autor takich hitów, jak "Watermelon Sugar" czy "Adore You" pojawił się w telewizji Channel 4 w akcji charytatywnej "Stand Up To Cancer". Na Instagramie Kai Kotto możemy zobaczyć screen i wideo, na którym Harry Styles, ubrany w projekt Kozłowskiej... parzy herbatę. 

"Nie mogę uwierzyć, że to się naprawdę dzieje... Ręce mi się trzęsą tak bardzo, że ledwo mogę utrzymać telefon nieruchomo. @harrystyles w mojej ręcznie robionej kamizelce w kwiaty podczas przygotowywania filiżanki herbaty dla @channel4 "Stand Up To Cancer" Dziękuję bardzo @harry_lambert za znalezienie mnie tutaj!!!!! Jestem niezmiernie wdzięczna. Nie mogłabym być bardziej podekscytowana i szczęśliwa. Niedawno były moje urodziny i po prostu nie wyobrażam sobie piękniejszego prezentu" napisała na Instagramie projektantka Kai Kotto

PS Jeśli zachwyciła Was stylizacja Stylesa, koniecznie sprawdźcie też inne projekty Pauli Kozłowskiej. To projekty najwyższej klasy, przygotowane z pieczołowitością i czułością, a do tego świetnie wpisujące się w trendy, które zachwycają nas tak bardzo w Skandynawii (a przecież mamy je tuż pod nosem!).