7 minut: FACEFITNESS

Botoks w czasie lunchu? To już było! Teraz uprawia się gimnastykę twarzy. Wystarczy, że umówisz się na spotkanie z trenerem facefi tness, który ułoży specjalnie dla ciebie 12 ćwiczeń wzmacniających mięśnie twarzy. A potem... Możesz je wykonywać sama, codziennie przez zaledwie siedem minut przy własnym biurku, przed lusterkiem. Intensywnie stymulują i wzmacniają mięśnie twarzy do tego stopnia, że regularnie wykonywane dotleniają skórę, dodają jej sprężystości, a zastrzyk z botoksu możesz śmiało odsunąć w czasie.
EFEKT: Zrelaksowana twarz nawet w stresujących sytuacjach służbowych. W planie ćwiczeń jest bowiem uśmiech, który aktywizuje wszystkie mięśnie twarzy do pracy i ratuje zestresowaną mimikę.
GDZIE: www.facefi tness.pl
CENA: 150 zł za spotkanie z trenerem i indywidualny program ćwiczeń.

10 minut: POPRAWKA Z MAKIJAŻU
Pomiędzy kawą a croissantem możesz wpaść do perfumerii Sephora na szybkie odświeżenie makijażu przed ważnym służbowym spotkaniem. Opcja dla zabieganych to makijaż „flash”. Wizażystka maluje tylko oczy lub usta w pięć minut. Jeśli
masz pół godziny, możesz zrobić makijaż wieczorowy.
EFEKT: Profesjonalny makijaż, dobór podkładu, trwały makijaż gotowy na każde spotkanie po pracy...
GDZIE: www.sephora.pl
CENA: od 25 zł

15 minut: MASAŻ WORK SITE
Zamów przez telefon relaksujący lunch. Masaż karku i pleców z dostawą do pracy. Masażysta ze specjalnym krzesełkiem przyjedzie w umówione miejsce na minimum 45 minut. Zarezerwuj go tylko dla siebie albo umów się z koleżankami na
lunchowy reset od służbowych stresów.
EFEKT: Relaks, rozmasowany stres skumulowany między łopatkami, wyprostowana sylwetka.
GDZIE: www.fi zjomed.waw.pl
CENA: 90 zł za 45-minutowy masaż

15 minut: MINI ABS
Nie oszukujmy się, wstawanie rano na spinning nie zawsze jest łatwe. A joga po pracy często przegrywa z kieliszkiem
wina w gronie przyjaciół. Zostaje ci więc lunch i 15-minutowy trening mięśni brzucha, mini ABS. Przygotuj się, bo trening jest dość intensywny, więc zarezerwuj dodatkowe dziesięć minut na szybki prysznic po zajęciach.
EFEKT: Płaski brzuch i zarysowane mięśnie już po miesiącu. I całkowicie nieodczuwalne osiem godzin przed komputerem, bo ćwiczenia genialnie wzmacniają też kręgosłup.
GDZIE: www.calypso.com.pl
CENA: miesięczny karnet od 100 zł

20 minut: REGULACJA BRWI
Zajrzyj do Brow Baru marki Benefit do Sephory w warszawskich Złotych Tarasach, a już nigdy nie sięgniesz sama po pęsetę. Specjalistki od brwi wyregulują je, zrobią hennę, idealnie przystrzygą, uczeszą i umalują. Zrobią porządek z najbardziej zaniedbanymi albo najmocniej nierównymi brwiami. W mniej niż pół godziny.
EFEKT: Najbardziej nierówne brwi odzyskują idealny symetryczny kształt.
GDZIE: www.zlotetarasy.pl
CENA: 65 zł za cały zabieg

Cały artykuł przeczytasz w październikowym numerze ELLE!