Na początku lipca G-Eazy i Halsey rozstali się, a media obiegła informacja, że to definitywny koniec ich związku (pojawiło się nawet oficjalne oświadczenie w tej sprawie). O fakcie poinformowała wszystkich wokalistka, która przyznała, że to była ich wspólna decyzja i planuje ona teraz zająć się sztuką, karierą oraz swoją trasą koncertową. Usunęła też wspólne zdjęcia ze swoim byłym chłopakiem z mediów społecznościowych. Raper nie skomentował całej sprawy.

Zobacz: Pete Davidson wyśmiał zaręczyny z Arianą Grande>>

Po rozstaniu spekulowano, czy raper nie zaczął spotykać się z Demi Lovato, co jednak okazało się nieprawdą. Pod koniec sierpnia para wróciła jednak do siebie - zostali przyłapani w objęciach, gdy wracali z afterparty MTV Video Music Awards 2018 w Nowym Jorku i znów pisali sobie czułe komentarze na Instagramie. Pod koniec października rozstali się jednak ponownie i chyba tym razem już definitywnie. Przestali obserwować się na kanałach społecznościowych, a G-Eazy imprezował w gronie modelek. 

Halsey i John Mayer - związek? Co ich łączy?

Teraz okazuje się, że tak samo Halsey ma już swoją ostatnią relację za sobą. Wokalistka jest widywana z muzykiem Johnem Mayerem, a ich komentarze w social mediach są częste i bardzo sugestywne - pod zdjęciem z reklamą pomadki YSL i zniżką u Halsey muzyk napisał:"Pokazuje mi, że mój adres rozliczeniowy nie pasuje do adresu podanego na karcie kredytowej. Nigdy nie miałem wcześniej tego problemu. Możesz do mnie napisać? Dzięki". Dzwonią do siebie, a ostatnio nawet Halsey wrzuciła filmik, na którym śpiewa na karaoke swój nowy singiel "Without Me" przez wideorozmowę właśnie z Mayerem (podpisała go: "7 am carpool karaoke with John Mayer."). Kim jest John Mayer? To amerykański wokalista i gitarzysta, który swoją karierę zaczął pod koniec lat 90. Jest znany z takich hitów, jak "Slow Dancing in a Burning Room", "Gravity", "Still Feel Like Your Man" czy "New Light". Wcześniej spotykał się m.in. z Jessicą Simpson, Jennifer Aniston, Taylor Swift i Katy Perry

Czytaj: Iga Lis i Taco Hemingway oficjalnie razem! Modelka potwierdziła związek na Instagramie>>

Ich przyjaźń tak bardzo się rozwinęła, że bardzo możliwe, że wkrótce przestaną utrzymywać, że są "tylko przyjaciółmi", jak to zwykle bywa w przypadku gwiazdorskich związków. Amerykańskie media bardzo liczą na to, że te niewinne flirty przerodzą się w coś więcej! Jak myślicie, związek  Halsey i John Mayer powiedzie się i czy ta dwójka byłaby dobraną parą?