Grammy 2022: Hailey i Justin Bieber robią furorę na czerwonym dywanie 

Zanim przejdziemy do tego, co interesuje nas (wiemy, że was też) najbardziej – publicznie okazywanych czułości i kreacji – porozmawiajmy chwilę o głównym powodzie, dla którego para zaznaczyła swoją obecność podczas gali rozdania nagród Grammy 2022: o muzyce. 

Justin Bieber został w tym roku nominowany w aż ośmiu kategoriach. Płytę „Justice” wyróżniono w tych najważniejszych, zwanych „wielką trójką”: album, nagranie i piosenka roku.

Poza tym muzyk ostrzył sobie zęby na statuetki za najlepszy popowy album wokalny, najlepszy teledysk do „Peaches”, najlepszy popowy występ solo za „Anyone”, najlepszy występ w duecie pop za „Lonely” oraz najlepszy występ R&B. W kategorii piosenka roku doceniono Biebera za „Peaches”, numer który według całej rzeszy Beliebersów jest tak naprawdę muzycznym listem miłosnym do Hailey. Jeden z tropów: pasujące do siebie, „brzoskwiniowe” tatuaże, które zakochani zrobili sobie w ramach uczczenia premiery singla. 

Hailey i Justin Bieber: Grammy 2022 / Getty Images

Czy to właśnie ten fakt podgrzał atmosferę między gwiazdami? Możliwe! Para nie szczędziła sobie bowiem czułości przed obiektywami fotoreporterów. Zdjęcia ich licznych pocałunków, uwodzicielskich spojrzeń głęboko w oczy i innych romantycznych gestów są dziś tematem numer jeden we wszystkich tytułach z segmentu people. I wcale nas to nie dziwi.

Grammy 2022: stylizacje gwiazd. Najpiękniejsze kreacje? Dua Lipa, Hailey Bieber, Lady Gaga i... Billie Eilish>>

Hailey i Justin Bieber na gali Grammy 2022: stylizacje gwiazd

Dziwić mogą zaś kreacje małżeństwa Bieberów. Złośliwi nie obnoszą się z uszczypliwymi komentarzami kierowanymi w stronę muzyka. Piszą o „nazbyt młodzieżowym” charakterze całości, sugerując dodatkowo, że Justin po część elementów outfitu zajrzał do szafy swojej żony.

Hailey i Justin Bieber: Grammy 2022 / Getty Images

Nam stylizacja Biebera podoba się jednak bardzo. W rolach głównych mocno oversize’owy, grafitowy garnitur z atelier domu mody Balenciaga, przeskalowane Crocsy także powstałe we współpracy z marką kreatywnie kierowaną przez Demna Gvasalię, biały tank top (Hailey vibes), ciemne okulary w futurystycznym stylu i neonowo fuksjowa beanie z metką x karla.

U Hailey było znacznie subtelniej i bardziej elegancko. Stąd nieprzychylne komentarze o „niedopasowaniu stylizacji” pary.

Influencerka wystąpiła w surowej, ultraminimalistycznej sukni do ziemi bez ramiączek projektu Anthony’ego Vacarello dla Saint Laurent. Look uzupełniła nonszalancko upiętym warkoczem i kaskadowym naszyjnikiem z kryształkami od Tiffany & Co.


Nie wiemy jak wy, ale my, po gali Grammy 202, wystawiamy Bieberom piątkę z plusem. Za całokształt. 

--

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.