Tommy Hilfiger od zawsze miał świetne wyczucie czasu i miejsca. Zanim założył swoją markę, sprzedawał jeansy, kiedy jeszcze trudno było je dostać, a stawały się bardzo pożądane. Po latach Hilfiger idealnie przewidział to, że Gigi Hadid zostanie top modelką. Zaprosił ją do współpracy w momencie, gdy dopiero zaczynała stawać się rozpoznawalna. Po czterech wspólnych kolekcjach projektant postanowił zmienić ambasadorkę swojej marki. Tym razem zdecydował się na dwie gwiazdy. Twarzami jego jesiennej kolekcji zostaną Hailey Baldwin i Winnie Harlow

"Jako dwie najbardziej rozchwytywane supermodelki na świecie, Hailey Baldwin i Winnie Harlow stają się ikonami przyszłości, urzekając swoją wielką energią i wewnętrznym ogniem"- powiedział Tommy Hilfiger.

Zarówno Hailey Baldwin, jak i Winnie Harlow są teraz niezwykle popularne. Winnie była nawet nominowała do do nagrody "Modelka Roku" w ramach Fashion Awards 2017. Na razie światło dzienne ujrzały tylko zdjęcia zza kulis sesji dla Tommy Hilfigera - dziewczyny pozują na nich w metalicznych puchówkac, bawełnianych bluzach i żakardowych swetrach. Czekamy na efekty końcowe!