W czerwcu H&M wprowadzi nas w klimat wakacyjnych festiwali. 9 czerwca wystartował H&M Dworzec - wyjątkowy projekt muzyczny. Przez 3 weekendy, w piątek i sobotę usłyszycie topowych polskich artystów. Każdy wieczór będzie miał inny klimat muzyczny. Miejscem, w którym będą odbywać się koncerty jest teren dawnego Dworca Głównego, obok Stacji Muzeum i Nocnego Marketu. Skojarzenie z podróżą, wakacyjną wolnością i muzyką nasuwa się samo!

H&M Dworzec

Jak wyglądała wyjątkowa przestrzeń H&M Dworzec? Przeczytajcie >>>

To już kolejna tego typu impreza organizowana przez H&M w Polsce. W ubiegłych latach marka zaskoczył nas pływającą po Wiśle Sceną H&M Loves Music (2015), oraz H&M Królestwo (2016), czyli festiwalem zorganizowanym na terenie zabytkowego Pałacu Branickich w Warszawie.

Jaki jest rozkład jazdy najbliższego koncertowego dworca? Od godziny 19:00 dawny Dworzec Główny przy ul Towarowej 3 zamieni się w przestrzeń koncertową. Wystąpią:

16 czerwca - godz. 19:50 Duit // godz. 21:30 Ten Typ Mes
17 czerwca - godz. 20:20 Quebonafide // godz. 21:50 Taco Hemingway

Po koncertach pałeczkę przejmą didżeje, a wygłodniali goście będą mogli posilić się i naładować baterie na Nocnym Markecie. Do zobaczenia na dworcu!