Choć w zeszłym roku wiele projektów miało spore opóźnienia (nadal czekamy na premierę ostatniego Bonda i "Diuny") prace nad kolejnymi filmami w Hollywood nadal trwają. Okazuje się, że platforma HBO Max szykuje hit. Już sama obsada sprawi, że fankom komedii romantycznych żywiej zabije serce. W rolach głównych wystąpią Cale Sprouse i Lana Condor, czyli gwiazdy "Riverdale" i "Do wszystkich chłopców, których kochałam". Oba tytuły kochają zarówno Millenialsi, jak i Gen Z. Informację potwierdził sam Sprouse na swoiminstagramie. Co wiemy o tym filmie?

Gwiazdy "Riverdale" i "Do wszystkich chłopców, których kochałam" zagrają w nowej komedii romantycznej. O czym będzie film z Cole'm Sprouse'm i Laną Condor?

Jako pierwszy napisał o tym serwis Deadline. Okazuje się, że za ten premierowy film o miłości odpowiadają twórcy "Riverdale", czyli Greg Berlani i Sarah Schechter. "Moonshot", bo tak wstępnie nazwano ten projekt, to połączenie komedii romantycznej z... filmem science-fiction! Fabuła będzie osadzona w przyszłości, gdy Mars w końcu zostanie skolonizowany. "Dwoje różniących się od siebie pod każdym względem studentów połączy siły i ukradkiem dostaje się na prom kosmiczny lecący na czerwoną planetę, aby spotkać się z bliskimi" - podano w informacji. 

Prace nad filmem rozpoczną się jeszcze w tym roku i jak podał sam Sprouse film będzie nagrywany w Atlancie. Za reżyserię odpowiada Chris Winterbauer, autor wielu filmów krótkometrażowych.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @lanacondor