Technologia nie tylko pozwala nam na kontakt z najbliższymi i znajomymi, ale również na "wydarzenia" online. W momencie, gdy politycy rządzący na całym świecie apelują o pozostanie w domach ilość rozrywek znacznie nam się kurczy. Oczywiście można nadrobić zaległe lektury, filmy czy seriale, ale ile można siedzieć na kanapie czy w ulubionym fotelu? Wiele gwiazd poszło o krok dalej, słynni wykonawcy proponują swoim fanom ekskluzywne (i przede wszystkim darmowe) koncerty. 

Gwiazdy organizują darmowe koncerty online! Zobacz występy Miley Cyrus, John Legend, Pink

Recitale naszych ulubionych twórców znajdziemy przede wszystkim na instagramie. Już teraz możecie zobaczyć minikoncerty Chrisa Martina z Coldplay, Johna Legenda, Pink, Lou Doillon, Keitha Urbana, Bono z U2, Bebe Rexha czy Katharine McPhee i Davida Fostera.

Miley Cyrus udostępnia również rozmowy ze specjalistami np. dr Danielem G. Amenem w ramach cyklu Bright Minded, czy z Amy Schumer. Na 18 marca Amerykanka planuje również wspólny trening, za to Pink prowadziła lekcje z gry na pianinie. Lizzo zaprosiła wszystkich do grupowej medytacji, a Bono z U2 odśpiewał piosenkę z dedykacją dla Włochów i Irlandczyków (celebrujących w domach dzień św. Partyka). Niektóre opublikowano na IGTV, inne są jeszcze dostępne jako "relacja live".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Coldplay (@coldplay) Mar 16, 2020 o 5:21 PDT

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez John Legend (@johnlegend) Mar 17, 2020 o 9:48 PDT

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez P!NK (@pink) Mar 16, 2020 o 5:13 PDT

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus) Mar 17, 2020 o 2:17 PDT

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Lizzo (@lizzobeeating) Mar 13, 2020 o 10:42 PDT

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Keith Urban (@keithurban) Mar 16, 2020 o 6:17 PDT