Uwielbiamy filmy sensacyjne i produkcje kryminalne, ale chętnie też wracamy do komedii romantycznych. Od lat to jeden z najpopularniejszych gatunków, ale stworzenie dobrego filmu o miłości wcale nie jest takie proste. Przekonało się o tym wielu twórców. Jednak ten tytuł ma duże szanse na sukces, co więcej, w jego tworzeniu maczała palce idolka nastolatek na całym świecie.

Gwiazda "Stranger Things" w nowej komedii romantycznej. Producentką filmu jest Selena Gomez!

Selena Gomez nie tylko śpiewa i ma na koncie role filmowe. Amerykanka coraz częściej bierze się też za produkcję m.in. słynnych "13 powodów", czy serialu dokumentalnego dla Netflix "Living Undocumented". Do tej listy dopiszemy teraz film pełnometrażowy, a dokładnie komedię romantyczną "The Broken Hearts Gallery".

Komedie romantyczne 2020. Te filmy o miłości musicie zobaczyć w tym roku >>

Główną bohaterką jest Lucy, asystentka w galerii sztuki, która przeżywa bolesny zawód miłosny. Chcąc wyleczyć swoje złamane serce organizuje wystawę z rzeczami nawiązującymi do byłych związków. Pomysł szybko staje się głośny, a sama Lucy czuje jeszcze większą motywację do zrealizowania pomysłu. A co w jej życiu robi nowy znajomy Nick? Czy mężczyzna stanie się dla niej kimś więcej?

Angaż do komedii romantycznej "The Broken Hearts Gallery" o trzymali Geraldine Viswanathan i Dacre Montgomery (pamiętacie go ze "Stranger Things"?), a także Utkarsh Ambudkar, Molly Gordon, Phillipa Soo, Suki Waterhouse, Arturo Castro, Ego Nwodim, Taylor Hill i Bernadette Peters. Reżyserką filmu jest Natalie Krinsky, która również jest autorką scenariusza. Premiera w USA zaplanowana jest na 17 lipca tego roku.

Najlepsze komedie romantyczne 2019 >>

Filmy i komedie romantyczne na Netflix >>

Fajne komedie romantyczne >>