Oglądaliście "Słodkie zmartwienia"? Kultowa produkcja z lat 90. i postać Cher Horowitz na stałe wpisały się w pop kulturę. Mamy dobrą wiadomość — uwielbiana nastolatka powraca wraz z Alicią Silverstone, która właśnie zadebiutowała na TikToku. Dla niewtajemniczonych: w jednej ze scen, Silverstone, opowiada na zaloty chłopaka — odpychając go. Zobaczcie nową wersję tej sceny!

Film "Clueless" doczeka się nowej wersji! >>>

"Clueless": fabuła filmu

Produkcja z 1995 roku opowiada historię amerykańskiej nastolatki z Beverly Hills. 15-letnia Cher Horowitz (Alicia Silverstone) zawsze dostaje to, co chce, a kiedy się okazuje, że jej świadectwo na koniec roku nie będzie idealne, postanawia wykorzystać swój urok osobisty, aby to zmienić. Jednym z głównych celów, jakie obiera sobie Cher, jest przemiana nowej uczennicy, w pewną siebie kobietę. W trakcie metamorfozy okazuje się, że ta podkochuje się w Joshu, przyrodnim bracie Cher, który także nie jest jej obojętny...

Alicia Silverstone odtworzyła kultową scenę z "Clueless". Zobaczcie film, jaki aktorka opublikowała na TikToku

Silverstone wraz ze swoim 10-letnim synem Bearem nagrała pierwsze video na TikToka. Gwiazda kultowego filmu z lat 90. ubrana w żółtą marynarkę, niemal identyczną, jaką nosiła Cher Horowitz, odtworzyła tę scenę, w której na zainteresowanie ze strony kolegi odpowiada: „Ew. Zejdź ze mnie!".

TikTok aktorki, który jest reinterpretacją słynnej sceny, jest zdecydowanie bardziej przyjazny chłopcom niż to, co widzieliśmy w filmie Amy Heckerling. Silverstone podpisała film: „Wydaje mi się, że jestem teraz na TikToku #Clueless”, chociaż w przypadku tego video podpis jest zbędny. To zdecydowanie jeden z najlepszych i najsłodszych TikToków, jakie kiedykolwiek widziałyśmy.

Filmy dla nastolatek, które pokochają też 20- i 30-latki. TOP 10

Rodarte jesień-zima 2021/2022. Słodkie zmartwienia >>>