Nowości Gucci 2022: kolekcja dla zwierząt

Najwyższej jakości materiały, doskonały design czerpiący z DNA włoskiego domu mody, szeroki wybór przy jednoznacznym kunszcie produkcji i innowacje. To zapowiedź nowości Gucci, ale nie tych powstałych z myślą o ludziach, tylko o zwierzętach.

Carole Middleton w sukience księżnej Cambridge. Tak Kate i jej mama promują drugi obieg (a przy okazji to najmodniejszy model lata 2022)>>

"Nowa linia kontynuuje narrację zaskoczenia i zachwytu stojącą za Gucci Lifestyle, wprowadzonym na rynek we wrześniu 2021 roku i zainspirowanym gabinetem osobliwości – miejscem, które mogłoby pomieścić wszystkie dobre, dobrze wykonane, które będąc częścią codziennego życia, wciąż dają magiczna i cudowna aura" czytamy w informacji prasowej, przesłanej przez włoski dom mody. Gucci swoją nową kategorię prezentuje za pomocą kampanii i filmików w obiektywie Maxa Siedentopfa, inspirowaną retro reklamami w sennym klimacie. W rolach głównych możemy podziwiać koty oraz psy różnych ras, rozmiarów i typów. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @gucci

A produktowo? Są tutaj między innymi torby podróżne, ubranka (koszulki polo, T-shirty, swetry, płaszcze), miski oraz klosze do nich, smycze, miniaturowe kanapy, maty do karmienia i obroże dla zwierząt. Są one ozdobione logotypem luksusowej marki, geometryczną literą G, wzorem Interlocking Gs, truskawkami, sercami i ćwiekami.

10 najlepszych stylizacji Blake Lively>>

Co istotne, można je ze sobą łączyć i dopasowywać, by personalizować wszystkie elementy tej kolekcji. 

Włoski dom mody zaangażowany jest w zrównoważony rozwój, dlatego w kolekcji Gucci Pet znajdują się artykuły poliestru z recyklingu, bawełny z recyklingu lub tkaniny Demetra - przełomowego materiału Gucci, który premierowo pokazano czerwcu 2021 roku po dwóch latach wewnętrznych badań i rozwoju (Demetra jest miękka i trwała, ekologiczna i powstała z surowców wolnych od zwierząt, pochodzących z odnawialnych i biologicznych źródeł).

Wyprzedaż Zara 2022: wiemy, co zostanie przecenione! Te ubrania i dodatki warto kupić online dziś wieczorem>>

Zdjęcia tej wyjątkowej kolekcji Gucci dla zwierząt możecie obejrzeć w naszej galerii. PS Creative Director: Alessandro Michele, Art Director & photographer: Max Siedentopf - to ich sprawka!

Najpiękniejsze kolczyki sztyfty od polskich marek. Są subtelne, oryginalne i absolutnie uniwersalne>>