Wiele na to wskazuje! Choć z drugiej strony Grimes znana jest ze swoich kontrowersyjnych performance'ów. Fani nie wiedzą czy gratulować Kanadyjce, czy czekać na kolejne doniesienia. Powodem tej dezorientacji jest też brak jakichkolwiek doniesień dotyczących jej związku z 48-letnim Elonem Muskiem, współzałożycielem PayPal, SpaceX i Tesli. Od początku ta para wzbudzała wiele kontrowersji. 

Grimes i Elon Musk spodziewają się dziecka? Wokalistka jest w ciąży?

Wszystko zaczęło się od postu na instagramie. Widać na nim nagą Grimes (naprawdę nazywa się  Claire Boucher), a uwagę nie tylko przyciągają odkryte piersi wokalistki, ale również brzuch i widoczne przez nie dziecko. Fani zaczęli szybko przesyłać gratulacje, ale zamieszczona fotografia szybko została usunięta. Powód? Zgodnie z regulaminem instagrama użytkownicy nie mogą zamieszczać zdjęć kobiet topless. To dotyczy również gwiazd i modelek, więc automatycznie post partnerki Elona Muska został wykasowany. Chwilę później 31-latka zamieściła inne ujęcie.

A może chodzi o nową płytę Grimes? 21 lutego tego roku do sprzedaży ma trafić jej piąty album, zatytułowany "Miss Anthropocene".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Censored for insta haha - almost got away w it

Post udostępniony przez Grimes (@grimes) Sty 8, 2020 o 3:42 PST

Grimes i Elon Musk: historia związku

Grimes i Elon Musk pojawili się razem na Met Gala 2018 zaskakując tym wszystkich. Kilka miesięcy wcześniej południowoafrykański przedsiębiorca i filantrop zakończył swój związek z aktorką i byłą żoną Johnny'ego Deppa, Amber Heard.  Choć wcześniej na łamach prasy zapewniał, że kocha Amber i nie może się pogodzić z tym, że Heard odeszła w sierpniu 2017 roku. Nigdy tego nie potwierdzono, ale podobno Grimes i Musk poznali się w marcu 2018 roku. Połączył ich wspólny żart o sztucznej inteligencji. Page Six ujawnił wtedy, że Elon chciał udostępnić dowcip na swoich kanałach społecznościowych, ale dowiedział się, że Claire go ubiegła. Chodziło o "Roko's Basilisk". Ten eksperyment zakłada, że w przyszłości AI przejmie kontrolę na światem i będzie karać każdego, kto nie pomagał przy jej stworzeniu. Na dodatek, mężczyzna chwilę wcześniej skomentował teledysk 30-letniej Boucher twierdząc, że to najlepszy klip, jaki widział od dłuższego czasu. Jeden z fanów doradził mu wtedy, żeby po prostu umówił się z artystką... Biznesmen ewidentnie skorzystał z tej rady.

Elon Musk był już trzy razy żonaty, w tym dwa razy z brytyjską aktorką Talulą Riley. Z pierwszą żoną, Justine Musk, doczekał się szóstki dzieci, ale pierwsze z nich zmarło, gdy miało 10 tygodni. Potem para zdecydowała się na zabiegi in vitro, dzięki którym na świat przyszły bliźniaki, a potem trojaczki.