Grimes i Elon Musk zostali rodzicami - to już pewne, o czym powiadomił sam dumny tata. O ciąży wokalistki wszyscy dowiedzieli się na początku tego roku, gdy artystka zamieściła wiele mówiące zdjęcie. Widać było na nim nagą Grimes, a uwagę nie tylko przyciągały odkryte piersi wokalistki, ale również brzuch i widoczne przez nie dziecko. Fani zaczęli szybko przesyłać gratulacje, ale zamieszczona fotografia szybko została usunięta. Powód? Zgodnie z regulaminem instagrama użytkownicy nie mogą zamieszczać zdjęć kobiet topless. Początkowo fani sądzili, że to może być fotomontaż promujący nową płytę, ale Grimes naprawdę była w ciąży, co potwierdziły kolejne posty Kanadyjki w serwisach społecznościowych. Co wiemy o dziecku Grimes i Elona Muska?

Grimes i Elon Musk zostali rodzicami! Amerykański biznesmen potwierdził tę informację na Twitterze

Claire Boucher, znana wszystkim jako Grimes, urodziła dziecko w poniedziałek. Jak już wspomnieliśmy, tę informację podał sam Elon Musk. 48-letni miliarder podał, że 32-letnia mama i dziecko czują się dobrze. Początkowo były to jedyne informacje, które posiadaliśmy w tym temacie. Kilka godzin później ujawnił, że Musk i Grimes mają syna, a dumni rodzice nazwali go... "X Æ A-12 Musk". Fani pary nie wiedzą teraz, czy to żart, czy serio takie imię dziecka zarejestrują w urzędzie. Niektórzy internauci stwierdzili, że "Æ" wymawia się jak "Ash", więc może o takie imię chodzi naprawdę. Albo może chodzić o "X Ash Archangel".

To pierwsze dziecko pary, Musk jest ojcem piątki dzieci z małżeństwa z  pisarką Justine Wilson.

Grimes i Elon Musk: historia związku

Grimes i Elon Musk od początku wzbudzali wiele kontrowersji. Gdy razem pojawili się na majowej Met Gala 2018 zaskoczyli tym wszystkich. Kilka miesięcy wcześniej przedsiębiorca i filantrop zakończył swój związek z aktorką i byłą żoną Johnny'ego Deppa, Amber Heard.  Choć wcześniej na łamach prasy zapewniał, że kocha Amber i nie może się pogodzić z tym, że Heard odeszła w sierpniu 2017 roku.

Nigdy tego nie potwierdzono, ale podobno Grimes i Musk poznali się w marcu 2018 roku. Połączył ich wspólny żart o sztucznej inteligencji. Page Six ujawnił wtedy, że Elon chciał udostępnić dowcip na swoich kanałach społecznościowych, ale dowiedział się, że Claire go ubiegła. Chodziło o "Roko's Basilisk" - eksperyment zakładający, że w przyszłości AI przejmie kontrolę na światem i będzie karać każdego, kto nie pomagał przy stworzeniu sztucznej inteligencji. Na dodatek, mężczyzna chwilę wcześniej skomentował teledysk Boucher twierdząc, że to najlepszy klip, jaki widział od dłuższego czasu. Jeden z fanów doradził mu wtedy, żeby po prostu umówił się z artystką... Biznesmen ewidentnie skorzystał z tej rady.

Elon Musk był już trzy razy żonaty, w tym dwa razy z brytyjską aktorką Talulą Riley. Z pierwszą żoną, Justine Musk, doczekał się szóstki dzieci, ale pierwsze z nich zmarło, gdy miało 10 tygodni. Potem para zdecydowała się na zabiegi in vitro, dzięki którym na świat przyszły bliźniaki, a potem trojaczki.