Elon Musk i Grimes rozstali się

Grimes i Elon Musk rozstali się: takie wieści od kilkunastu godzin obiegają internet. Para zdecydowała się na "pół-separację", na którą wpłynęły obowiązki zawodowe obojga i brak wspólnego czasu. W związku z tym, że Musk dużo podróżuje i przebywa głównie w Teksasie, a Grimes tworzy w Los Angeles, ich drogi zaczęły się rozchodzić. "Moja praca dla SpaceX i Tesli wymaga, bym spędzał większość czasu w Teksasie lub podróżował za ocean, a ona pracuje głównie w Los Angeles" powiedział w rozmowie z Page Six Elon Musk. Dodał też, że mimo wszystko ich relacje są wciąż bardzo dobre "Jesteśmy w częściowej separacji, ale nadal się kochamy, często się widujemy i jesteśmy w świetnych stosunkach".

Para była ze sobą trzy lata - od 2018 roku. Rok temu wiosną urodzilo się ich pierwsze dziecko, które nazwali X Æ A-Xii. 

Musk jest też ojcem pięciu synów z małżeństwa z kanadyjską pisarką Justine Wilson. Wcześniej był związany także z brytyjską aktorką Talulah Riley znaną z serialu "Westworld", z którą rozwiódł się dwukrotnie. Grimes póki co nie odniosła się publicznie do informacji o separacji. 

Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji - te zdjęcia rozgrzały internet do czerwoności. Po 20 latach ich uczucie rozkwita na nowo>>