Jej pielęgnacja: Kocham kosmetyki Intraceuticals. Rano po umyciu twarzy zawszem używam Daily Serum tej marki, potem silnie nawilżającego kremu-żelu, a na to nakładam jeszcze warstwę kremu The Binding Cream, również z Intraceuticals. Dzięki temu moja skóra jest naprawdę silnie nawilżona i zregenerowana. Gdy tylko mogę, chodzę ten na niesamowity dotleniający zabieg Intraceuticals, zwłaszcza przed imprezą. Sprawia, że makijaż trzyma się na twarzy jak permanentny. Nie trzeba stosować pod niego nawet bazy.

Najlepsza rada: Rozświetlaj skórę, to podstawa młodego wyglądu. Ale rób to zawsze w świetlne dziennym przy oknie, a nie w łazience. Tylko wtedy wyjdzie supernaturalnie.

Superkosmetyk w niskiej cenie: Róż Invisible Lift od L'Oréal. Niesamowicie rozświetla policzki. Uwielbiam też maskarę Great Lash od Maybelline.

Domowy sposób na piękno: Rozświetlająca maseczka z kurkumą. Działa jak kilkuminutowa kuracja na zmęczoną skórę. Mieszam kilka łyżek oliwy z oliwek z łyżką kurkumy i zostawiam na skórze na 5 minut. Fantastycznie pobudza krążenie, odświeża i rozświetla twarz. Rano zawsze zmywam też twarz zimną wodą, bo najlepiej domyka pory.

Więcej o pielęgnacji kosmetyczek gwiazd przeczytasz w najnowszym ELLE.