Nieraz pisałyśmy już o urodowych wyborach sióstr Hadid. Ostatnio naszą uwagę przyciągnęła Bella i jej włosy przystrzyżone na wzór najmodniejszych francuskich it-girls. Równie chętnie z wizerunkiem eksperymentuje Gigi Hadid. Na wiosnę zdecydowała się na zmianę koloru i nową metodę stylizacji brwi. Jej „anielski” blond przywodził na myśl Daenerys Targaryen, a rozjaśnione łuki brwiowe stapiały się ze skórą i dawały nieco futurystyczny efekt. Teraz obie siostry pokazały się w makijażu typu „no brows” i fryzurach kojarzących się z berlińską sceną techno. Jeśli podobnie jak użytkownicy Twittera nie możecie uwierzyć własnym oczom, uspokajamy – ostre cięcie i kruczoczarna koloryzacja to jedynie rezultat pracy charakteryzatorów.

Gigi i Bella Hadid zaskoczyły fanów nowymi fryzurami. Modelki wystąpiły w pokazie Marca Jacobsa z ogolonymi głowami

W poniedziałkowy wieczór Gigi i Bella Hadid wzięły udział w pokazie Marca Jacobsa. To właśnie na potrzeby tego wydarzenia siostry przeszły drastyczną metamorfozę. Prezentacja kolekcji odbyła się w nowojorskiej bibliotece publicznej (tej samej, w której ślub wzięli Carrie i Mr. Big!). Goście obejrzeli przeskalowane swetry, pastelowe suknie zestawione z operowymi rękawiczkami i butami na wysokich platformach. Jednak uwagę internautów przykuły nie same projekty, a oryginalne uczesania modelek. Kiedy tylko Bella opublikowana na Instagramie zdjęcie zza kulis pokazu, w komentarzach zaroiło się zarówno od komplementów, jak i krytyki.

Jedni obserwatorzy modelki chwalili odważny krok, inni pytali: „Co oni ci zrobili? Co stało się z twoimi włosami?. Podobne reakcje widoczne były na Twitterze. Fani słynnych sióstr sądzili, że ich idolki rzeczywiście pozwoliły na zgolenie części włosów. Szybko okazało się, że szokująca przemiana była jedynie efektem wielogodzinnej charakteryzacji.

Wygląda na to, że wielbiciele modelek nie będą musieli długo tęsknić za delikatnymi blond falami Gigi i vintage lookiem Belli. Przynajmniej do czasu kolejnych pokazów.