Gigi Hadid została mamą! W końcu oficjalnie możemy to powiedzieć. Modelka początkowo ukrywała swoją ciążę, potem po ogłoszeniu swojego stanu przez kilka miesięcy nie pokazywała się publicznie (powodem była pandemia) ani nie zamieszczała na swoich kanałach społecznościowych zdjęć w "nowym stanie". Kilka tygodni temu Amerykanka ujawniła piękną czarno-białą sesję, na której widać w pełnej krasie jak wspaniale Gigi Hadid wygląda w czasie ciąży. Dziś już możemy podać, że 25-latka właśnie została mamą!

Gigi Hadid urodziła! Modelka pokazała pierwsze zdjęcie dziecka. Znamy również jego płeć

O tym, że Gigi Hadid miała urodzić plotkowało się od kilku dni, a to za sprawą wpisu ojca modelki, który zbytnio pospieszył się z gratulacjami dla młodej mamy. Post został szybko usunięty, ale fani zaczęli podejrzewać, że Amerykanka znów coś przed nimi ukrywa. Przyszli rodzice początkowo niczego nie komentowali, dopiero teraz zabrali głos. 

Dosłownie kilkanaście minut temu Gigi Hadid napisała na swoim instagramie: "nasza dziewczynka dołączyła do nas na świecie w ten weekend i już zmieniła nasze życie". Modelka dodała czarno-białe zdjęcie, na którym widać malutką rączkę noworodka oraz dłoń Zayna. Dumny tatuś również nie czekał długo z wpisem. Muzyk opublikował podobny post, ale z troszkę innym kadrem. "Nasza dziewczynka jest już tutaj, zdrowa i piękna" - napisał artysta. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gigi Hadid (@gigihadid) Wrz 23, 2020 o 8:37 PDT

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Zayn Malik (@zayn) Wrz 23, 2020 o 8:17 PDT