Gigi Hadid bardzo strzeże swojej prywatności. Już na etapie ciąży mocno ograniczyła swoją obecność w social mediach i podobnie postępowała po porodzie. Jak dotąd pokazała tylko jedno zdjęcie ze swoją córeczką, na którym widać jej malutką rączkę. Kilka godzin temu zdecydowała się jednak na ujawnienie czegoś więcej.

W Halloween 25-letnia modelka przebrała się za postać z gry komputerowej. Założyła smukły, przylegający do ciała kostium w „kosmicznym” stylu. Pod zdjęciami Gigi na Instagramie od razu zaroiło się od komentarzy fanów, którzy zaczęli komplementować sylwetkę gwiazdy. Jednak to nie jej świetna forma wzbudziła ich największy entuzjazm.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gigi Hadid (@gigihadid) Paź 31, 2020 o 10:38 PDT

Największą uwagę przykuła fotografia zamieszczona na stories. Widać na niej całą rodzinę w komplecie: Gigi, Zayna przebranego za ucznia Slytherinu oraz ich malutką córeczkę, którą trzyma w ramionach. Modelka opatrzyła relację naklejką „My first Halloween”. Nie ujawniła jednak twarzy dziecka, zakrywając ją zabawnym emoji Hulka.

Przypomnijmy, że Gigi Hadid i Zayn Malik przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko 19 września – dziewczynka ma więc nieco ponad miesiąc. Do dziś para nie zdradziła, jakie imię nosi ich córeczka.