Najbardziej szalony makijaż, na jaki się odważyłam...
GEORGIA MAY JAGGER Fioletowe powieki, niebieska mascara na rzęsach, a do tego mocno podkreślone usta. Lubię eksperymentować z makijażem, zwłaszcza na festiwalach. Najbardziej jednak kocham eksperymentować z manikiurem. Kryształki, neonowe kolory, perły... Na paznokciach miałam już chyba wszystko.

Kosmetyk, którego nigdy bym nie użyła...
Samoopalacz. Sięgnęłam po niego parę razy w życiu i zawsze kończyło się to katastrofą. Zdecydowanie wolę słoneczną opaleniznę.

Nie mogę żyć bez...
Wyciskanych soków warzywnych. Są podstawą mojej diety. Najlepsze na świecie piłam w barze Earthbar w Los Angeles, gdzie serwują szoty z zielonych i niebieskich alg.

Makijażyści nauczyli mnie...
Zanim pomalujesz usta szminką intensywną w kolorze, wmasuj w zęby odrobinę balsamu do ust. To gwarantuje, że kolor się na nie nie przemieści.

Gdy podróżuję...
Muszę mieć przy sobie trzy rzeczy: wygodne buty, iPoda i krople do oczu. W sekundę rozjaśniają spojrzenie i sprawiają, że oczy nie wyglądają na zmęczone.

Mój patent na piękny wygląd...
Ciut radykalny, ale skuteczny. Po ciężkiej nocy myję zawsze twarz lodowatą wodą. Zwęża pory i dodaje policzkom naturalnego rumieńca. I raz w tygodniu robię piling ust. Mieszam brązowy cukier z balsamem i masuję usta. Są aksamitnie gładkie.

Georgia May Jagger: sekrety modelki - Zobacz zdjęcia>>