12-15 stycznia w Campusie Warsaw w Warszawie będzie miał miejsce GGC LAB, hackathon podczas którego branże: modowa i technologiczna rozwiązywać będą problemy natury medycznej. Elle.pl będzie jednym z partnerów wydarzenia!  

W połowie stycznia (12-15.01.2018) w Campus Warsaw w Warszawie odbędzie się hackathon GGC Lab, wspierany przez Polpharma, Google, Instytut Prawa Mody, CARGO by OWEE, a także przez Burda International Poland. Celem GGC LAB będzie odpowiedzieć na problemy branży medycznej oraz farmacji poprzez współpracę branż fashion oraz tech.

Kto może wziąć udział?

Zgłosić może się każdy (na stronie wydarzenia na Facebooku znajdziecieformularz) kto tworzy nowe technologie, a także jest zainteresowany modą lub pracuje w branży. Należy jednak pamiętać, że hackathon trwać będzie cały weekend, a Demo Night odbędzie się w poniedziałek (15 stycznia)wieczorem.

W jakim celu powstał GGC LAB?

GGC LAB to wielki eksperyment. Celem GGC LAB będzie stworzenie prototypów produktów, które odpowiedzą na problemy branż: medycznej i farmaceutycznej. Powstałe projekty będą prezentowane jury w warszawskim biurze Google - 15 stycznia 2018 o 19:00. Najlepsze zostaną nagrodzone - między innymi plecakami CARGO by OWEE oraz programem mentoringowym w Burda Media International.

O szczegółach organizator informować będzie na bieżąco na stronie wydarzenia GGC LAB na Facebooku.

Jak jeszcze nowe technologie mogą przekształcić branżę modową?

Przy współpracy nowych technologii z modą można dosłownie zmieniać świat. Począwszy od branży modowej, przez medycynę, płatności na komunikacji kończąc. Jaka będzie przyszłość mody? Zobaczcie na przygotowanym przez nas wideo!