Lucas Bravo, serialowy Gabriel z "Emily in Paris", w nowej komedii romantycznej "Ticket to Paradise"

Wytwórnia Universal Pictures ma dla nas niesamowitą ucztę - i to z francuskim ciasteczkiem na deser. W nowej komedii romantycznej "Ticket to Paradise" zagra Lucas Bravo, do którego wzdychają absolutnie wszystkie mentalne paryżanki, nawet jeśli żadna z nas nie przyznaje się do tego, że sezon "Emily in Paris" połknęłyśmy w jedną noc. Taki to już urok guilty pleasures, a serialowy Gabriel zdecydowanie nas w tej kwesti rozgrzesza. Chociaż nie mamy pewności, czy to w tym kontekście dobrze użyte słowo ;)

Z trudem wracając do konkretów - "Ticket to Paradise" to komedia romantyczna, której akcja będzie się dziać na Bali (choć zdjęcia kręcono na Withsunday Islands u wybrzeży Australii). To tu rozwiedziona para (w tych rolach Julia Roberts i George Clooney) połączy siły, by nie pozwolić córce na wielki błąd... małżeństwa. Biorąc jednak pod uwagę, że potencjalnego przyszłego zięcia gra właśnie Lucas, trudno wróżyć tej akcji powodzenie.

"Ticket to Paradise" - kiedy premiera?

Scenariusz do filmu "Ticket to Paradise" napisał duet Parker i Daniel Pipski, a całość wyreżyseruje Ol Parker - twórca takich kinowych hitów jak "Gry weselne" czy "Mamma Mia! Here We Go Again". Jego nowa komedia romantyczna to też pretekst do kolejnego spotkania na planie Julii Roberts i George'a Clooney'a. Aktorzy wcześniej występowali razem w chociażby w serii "Ocean's Eleven". Coś nam się wydaje, że ich perypetie jako rozwiedzionej pary z biletem do raju też będą mieć romantyczny finał. Światowa premiera "Ticket to Paradise" już 21 października!