Tym razem japoński reżyser na co dzień pracujący w Los Angeles i nagrodzony już wcześniej Grammy, stworzył ponad siedmiominutowy film, który jest wizualnym i emocjonalnym majstersztykiem. W klipie FKA i tancerz Teake wcielają się w kochanków toczących surrealistyczny pojedynek na miecze. Miłość kipi a każdy ruch tej pary mamy ochotę oglądać w slow motion. Nic dziwnego - szermierka FKA jest wynikiem trzyletniego szkolenia w sztuce Wushu pod kierownictwem Mistrza Wu z Shaolin Wushu Center. Efekt? Zderza się tu atmosfera "Domu latających sztyletów" i londyńskich, mokrych od deszczu przedmieść. Coś pięknego, zobaczcie sami...

"Magdalene" to drugi album studyjny Tahliah Debrett Barnett, znanej jako FKA Twigs. Płytę świetnie przyjętą przez brytyjskich krytyków  promowały już  single: "Cellophane", "Holy Terrain" oraz "Home with You". Co ciekawe, za produkcję "Sad Day" odpowiedzialni są również Benny Blanco, Nicolas Jaar, Cashmere Cat, czy Skrillex. 

FKA Twigs była jedną z gwiazd tegorocznego Open'era, ale z powodu pandemii koronawirusa festiwal został odwołany. Na szczęście organizatorom udało się przenieść występ artystki na przyszły rok. Gwiazda zaśpiewa przed festiwalowiczami 3 lipca 2021 w Tent Stage.