"Obsesja Eve 4" - fabuła finałowego sezonu

Po niesamowicie emocjonującym 3. sezonie, Eve postanawia się zemścić, podczas gdy Villanelle znajduje nową społeczność i staje się świętoszką, próbując udowodnić, że nie jest "potworem". Trzecia bohaterka, Carolyn, po zabiciu Paula za wszelką cenę stara się znaleźć osobę, która zleciła zabójstwo Kenny'ego. W czwartym sezonie "Obsesji Eve" każda z bohaterek będzie kierować się pasją, zemstą i obsesją, a fabuła finałowego sezonu będzie zmierzać do niezwykle chaotycznego i pełnego szczegółów zakończenia. 

Eve wyrusza na misję zemsty, a Villanelle znalazła zupełnie nową społeczność, próbując udowodnić, że nie jest „potworem”. W tym sezonie śledzimy nasze niezwykłe kobiety, z których każda kieruje się pasją, zemstą i obsesją, zmierzając w kierunku niechlujnego, pełnego niuansów i całkowicie wspaniałego finału serialu - czytamy w streszczeniu fabuły od BBC America

 

Kogo zobaczymy w obsadzie finałowego sezonu "Obsesji Eve"?

W finałowym, czwartym sezonie serialu "Obsesja Eve" znowu pojawią się: Jodie Comer w roli Villanelli, Sandra Oh jako Eve Polastri oraz Fiona Shaw, która wcieli się w Carolyn Martens. Po raz kolejny zmianie ulegnie producentka serialu - Laura Neal ("Sex Education") zastąpi Suzanne Heathcote, która odpowiedzialna była za stworzenie trzeciego sezonu. 

Data premiery czwartego sezonu "Obsesji Eve"

Stacja BBC America potwierdziła, że czwarty finałowy sezon "Obsesji Eve" będzie miał miejsce 27 lutego 2022 roku. Wtedy zostaną wyemitowane dwa pierwsze odcinki. Polska premiera nastąpi prawdopodobnie dzień później. Nie możemy się doczekać!

"Obsesja Eve 4": teaser nowych odcinków