Asia Piwka ma cudowną zdolność do metamorfozy i coraz więcej kampanii i lookbooków na koncie. Raz potrafi być muzą Prabala Gurunga, innym razem subtelnie sprzedać nową kolekcję Zara i Aryton. Festiwalowe lato 2014 modelka otwiera z marką House. Na zdjęciach z nowego lookbooku marki towarzyszy jej Leebo Freeman - model, aktor i perkusista z Florydy.

Nowa kolekcja House - wiosna lato 2014

Festiwalowe propozycje House to przede wszystkim dżins, wzory, etniczne nadruki i detale. W kolekcji dla dziewczyn pojawiły się sukienki w stylu boho, bluzki w indiańskie pióra i kolorowe czaszki, denimowe ogrodniczki i wygodne szorty noszone do bikini. Stylizacje uzupełniają dodatki: lekkie sandałki, espadryle, trampki, kalosze, plecione kapelusze i okulary przeciwsłoneczne. Facet House na festiwale założy t-shirty z fotonadrukami, szorty z przetartego denimu i ubrania w neonowych kolorach.

Scenografia lookbooka jest jak wyjęta z instagramowych pamiętników z Coachelli, Open'era, czy Glastonbury. Estetyka camp i atmosfera amerykańskich bezdroży plus akcesoria prosto z festiwalowych pól namiotowych dobrze oddaje klimat kolekcji.

Zobaczcie cały fesiwalowy lookbook House w naszej galerii >>