AdvertisementJak zakochać się w jesieni? Na to pytanie swoją nową kampanią odpowiada marka Tatuum. #FALLINLIFE to nie tylko kolekcja, wyjątkowe wideo czy sesja zdjęciowa, ale także szereg różnorodnych aktywności, które umilą Wam wejście w nowy sezon. 

#FALLINLIFE

Tatuum razem z zaprzyjaźnionymi polskimi markami przygotował dla Was bezpłatne, otwarte kursy tematyczne, w których udział możecie wziąć śledząc Instagram @tatuum_offcial. Ostatni z kursów odbył się 26  września i dotyczył stylizacji wnętrz, a już niedługo marka zapraszać będzie na kolejne. Wystartował też konkurs z nagrodami,  które idealnie wpisują się w hasło kampanii #FALLINLIFE wśród nich warsztaty kulinarne, świece perfumowane i vouchery na nową kolekcję TATUUM. Szczegóły na https://www.tatuum.com/pl/konkurs

        

BYĆ MOŻE O TO WŁAŚNIE CHODZI W TYM SEZONIE?
BY BYĆ I ŻYĆ TU I TERAZ.
CZERPAĆ RADOŚĆ Z KAŻDEGO DNIA.
W NIEPEWNEJ PRZYSZŁOŚCI ODKRYWAĆ POTENCJAŁ,
KTÓRY W NIEJ DRZEMIE.

ODDYCHAJMY PEŁNĄ PIERSIĄ.
ODKRYWAJMY NOWE PASJE.
ŚMIEJMY SIĘ GŁOŚNO, ŚMIEJMY SIĘ CZĘSTO.
I KOCHAJMY MOCNO!

Do refleksji nad tą myślą skłania nowa kampania marki. Zdjęcia i wideo przepełnione są naturą, śmiechem, ostatnimi, ciepłymi promieniami słońca, wspomnieniami letnich wypadów na wieś, weekendów spędzonych nad jeziorem i pewnej beztroski. 

Jesień-zima w Tatuum jest pełna kolorów. Projektanci sięgają po pomarańcz, intensywne odcienie limonki, fuksję, zieleń, czerwień i bordo, wprowadzają nowe kapsuły co 2-3 tygodnie. Taka feria barw tworzy spójną, pełną energii i zatrzymującą słońce kolekcję. Dominują klasyczne, czasem urozmaicane plisami formy, fasony boho i inspirowane latami 50.

Kolekcja pełna jest dzianiny - miękkich swetrów, kardiganów i kobiecych sukienek. Gęsto plisowanych, ozdobionych polnymi kwiatami i wzorami vintage. W jesienno-zimowej linii Tatuum znalazły się też sztruksowe mini spódnice w intensywnych kolorach, które w latach 70. na pewno znalazłyby się w szafie Sharon Tate. Kropka nad i? Okrycia wierzchnie, wełniane płaszcze i puchowe kurtki - w folkowe wzory, metaliczne i w intensywnych kolorach. 

Zdjęcia jesienno-zimowej kolekcji marki Tatuum znajdziecie w naszej galerii.