Informacja dosłownie sprzed chwili! Emily Ratajkowski urodziła dziecko - słynna amerykańska modelka właśnie opublikowała pierwsze zdjęcie w roli świeżo upieczonej mamy. Gwiazda podała również datę narodzin oraz jak nazywa się niemowle.  

Emily Ratajkowski została mamą. Modelka właśnie opublikowała zdjęcie z dzieckiem

Pod koniec października do mediów dotarła wieść o ciąży Emily Ratajkowski. Popularna modelka zapozowała wówczas amerykańskiej edycji magazynu Vogue. Przez kolejne miesiące mogliśmy zobaczyć, jak Amerykanka prezentuje się w "błogosławionym stanie" - zdjęcia wykonane przez paparazzi obiegły cały internet, a kilka tygodni temu "Emrata" zamieściła na swoim instagramie zmysłowe ciążowe fotografie. 

Już nie musimy dłużej czekać, Emily właśnie potwierdziła, że została mamą. Modelka razem z mężem doczekali się syna. Chłopiec, którego nazwano Sylvester Apollo Bear urodził się kilka dni temu, a dokładnie 8 marca. Zobaczcie zdjęcie poniżej!

Przypomnijmy, Emily Ratajkowski i Sebastian Bear-McClard wzięli ślub cywilny 23 lutego 2018 roku. Panna młoda zamiast klasycznej sukni, miała na sobie musztardowy komplet z Zary. Fani dowiedzieli się o tym wydarzeniu z instagrama celebrytki. Bear-McClard jest aktorem i producentem filmowym, znanym ze świetnie ocenionego przez krytyków filmu "Good Time" z Robertem Pattinsonem.