"My Body" - Emily Ratajkowski przejmuje narrację

30-letnia gwiazda modelingu opisała ciemną stronę swojej sławy w najnowszej książce zatytułowanej "My Body". W jednym z rozdziałów, którego część pojawiła się w internecie w zeszłym miesiącu, gwiazda powraca do głośnej sytuacji związanej z planem filmowym teledysku do piosenki Robina Thicke "Blurred Lines". Sprawa dotyczyła molestowania podczas kręcenia kontrowersyjnego teledysku. Dlaczego temat został poruszony po tak długim czasie?

Miałam trudności z napisaniem tego eseju z wielu różnych powodów, ale ostatecznie zdecydowałam się włączyć go do książki, ponieważ moje doświadczenie na planie BL i sposób, w jaki o nim mówiłam, tak wiele mówi o ewolucji moich przekonań i polityki - napisała na Instagramie Emily 

Emily Ratajkowski zdecydowała się na powrót do tematu, aby czytelnicy zrozumieli inne strony jej doświadczenia. Modelka wspomina, że udział w teledysku mimo wszystko był świetnym i zupełnie innym niż poprzednie przeżyciem. Gwiazda otoczona była kobietami, które lubi i podziwia, a granie seksownej dziewczyny w teledysku sprawiło, że poczuła się silna i potężna. Mimo że jej wspomnienia co do teledysku są "skażone" przez incydent z Robinem Thicke, Ratajkowski nadal uważa, że dzięki niemu jej kariera poszybowała na sam szczyt, a udział w teledysku pozwolił jej na więcej niż to co robiła do tamtej pory.