Nowy sezon "Emily in Paris": zapowiedzi

Co prawda Netflix zapowiedział 2 sezon "Emily in Paris" jeszcze jesienią zeszłego roku, ale przez kolejne miesiące milczał na temat tego, kiedy dokładnie serial pojawi się na platformie. Na zachętę i by ukoić naszą niecierpliwość, twórca serialu, Darren Star, a także odtwórca roli przystojnego Gabriela, francuski aktor Lucas Bravo, zdradzili kilka faktów o nowej serii. Najpierw Star w rozmowie z E! News zdradził, że ma już kilka pomysłów na nowe odcinki. "Emily będzie miała do podjęcia kilka trudnych decyzji. Serial w dużej mierze opowiada o tym, jak otaczająca ją kultura weryfikuje jej spojrzenie na świat. Nic nie będzie wyglądać na takie, jak się wydaje. To zawsze próba dla jej amerykańskiego światopoglądu". W OprahMag.com dodał też: "W 2 sezonie będzie bardziej integralną częścią świata, w którym się znalazła. Będzie stałą mieszkanką miasta, a w związku z tym będzie mocniej stąpać po ziemi i układać sobie życie".

Francuska influencerka skomentowała stereotypy z "Emily in Paris". "Sąsiedzi się ze sobą nie przyjaźnią i bardzo rzadko jednym z nich jest taki Gabriel">>

W podobnym czasie wywiadu udzielił Lucas Bravo, który na łamach Cosmopolitan powiedział, że "zasiał kilka ziarenek na temat serialowych postaci". Jego wypowiedź wzbudziła ogromne dyskusje w sieci: "Na przykład Camille - kiedy całuje Emily w usta, zachowuje się jakby nic się nie stało i wcale nie żałowała. Albo kiedy obie leżą na łóżku, bardzo zresztą podobał mi się ten obrazek - tutaj też widać te ziarenka". Skomentowała to też sama Lily Collins, odtwórczyni głównej roli: "Tam jest mnóstwo takich małych momentów, kiedy myślisz sobie "...czy Emily podoba się Camille?". Trudno jednoznacznie stwierdzić i myślę, że ta niepewność intryguje Emily".

Poza tym do sieci trafił fikcyjny e-mail Sylvie, szefowej Emily, w którym można było przeczytać: "Niestety informujemy, że Emily Cooper będzie musiała pozostać w Paryżu przez dłuższy czas. Mimo jej nad wyraz śmiałego zachowania i braku wcześniejszego doświadczenia w dziale marketingu dóbr luksusowych, zdołała zauroczyć kilku z naszych trudniejszych klientów podczas swojej pracy w Savoir. Można nazwać to łutem szczęścia lub amerykańską błyskotliwością - bardziej skłaniam się ku pierwszemu - niemniej jej wyniki są imponujące".

"Emily in Paris 2": zdjęcia

Dokładnie 3 maja dowiedzieliśmy się, że ruszyły zdjęcia - na Instagramie @emilyinparis pojawił się krótki filmik z bohaterami netfliksowego hitu. W poście mogliśmy przeczytać zresztą: "Bonjour z Paryża (i może kilku innych francuskich lokalizacji). Oficjalnie wracamy na plan sezonu 2!". Nagrania zaczęto od scen na południu Francji, w miejscowości Saint-Jean-Cap-Ferrat (Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże). Szybko do sieci trafiły też zdjęcia z planu nowego sezonu "Emily in Paris"., które zalały agencje fotograficzne. 

Po miesiącach Netflix wreszcie pokazał oficjalne kadry z produkcji. Możecie je zobaczyć w tekście, gdzie pisaliśmy o wszystkich szczegółach z nowego sezonu, które już znamy: "Emily w Paryżu 2": co wiemy o nowym sezonie serialu? Poznaj wszystkie informacje na temat kontynuacji hitu Netflix z Lily Collins>>

"Emily in Paris 2": trailer 

Tak, pierwsza wideozapowiedź serialu "Emily w Paryżu" trafiła właśnie do sieci. Żeby nie przedłużać - zobaczycie ją poniżej: 

"Emily in Paris 2": data startu nowego sezonu

Wraz z trailerem Netflix zdradził wreszcie datę pemiery 2 sezonu "Emily in Paris". Uwaga: serial pojawi się na platformie... już za niecałe 3 miesiące! "Bonjour! Pakujcie walizki, bo te święta spędzamy we Francji. Drugi sezon Emily w Paryżu już 22 grudnia".