Z okazji 25-lecia magazynu ELLE Polska wraz z targami Ekotyki już 26 października w Krakowie będziemy świętować dbanie o siebie w ujęciu holistycznym. Zaprezentujemy Wam wyjątkowych wystawców: wyselekcjonowanych przez naszą redakcję producentów kosmetyków, naturalnych suplementów, herbat, akcesoriów wellness, a także aromaterapię, ziołolecznictwo, ayurvedę i naturalne kamienie szlachetne i kryształy. A do tego specjalna strefa kosmetyków naturalnych, sygnowana przez EKOtyki - Targi Kosmetyków Naturalnych. Przygotowujemy dla Was także strefę warsztatów i dużo niespodzianek. Wejście na targi jest biletowane - zdobądź swój bilet już teraz, w przedsprzedaży!

Widzimy się w sobotę 26 października w Forum Wydarzeń ul. Marii Konopnickiej 28. Czekamy na Was między 11:00 a 19:00. Kliknij w grafikę i dołącz do wydarzenia na Facebooku: 

Kto pojawi się na targach ELLE Zen w Krakowie? Oto kilku wystawców, którzy pojawią się na wydarzeniu: 
 

1. SZCZOTĄ
Szczotą zawiera w swojej ofercie szczoty do szczotkowania ciała na sucho oraz naturalne gąbki do kąpieli i masażu. Szczoty produkowane są w małej, polskiej manufakturze z ekologicznych i naturalnych materiałów, takich jak sezonowane drewno bukowe, drewno tekowe, włókna roślinne oraz naturalne włosie. W swojej ofercie posiadają kilka modeli, jak choćby Charlie, Bobby czy Pepe. Kształt każdej ze Szczot został stworzony tak, by wygodnie leżały w dłoni podczas szczotkowania każdej części ciała i twarzy. Ponadto Szczotą proponuje naturalne gąbki do mycia, w dwóch rozmiarach, pozyskiwane z głębin morza śródziemnego. Wszystkie produkty tej marki powstają w harmonii z naturą i dbałością o ciało i dusze.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez SZCZOTĄ (@szczota__) Wrz 3, 2019 o 11:13 PDT

 

2. Bydgoska Wytwórnia Mydła
Naturalne kosmetyki robione z sercem i testowane na sobie. Marka powstała z zamiłowania do kosmetyków – wyrabianych ręcznie, tradycyjnie i z naturalnych surowców. "Ręczna produkcja mydła sodowego to nasza główna pasja, tworzymy kostki naturalne, kroimy je ręcznie, znakujemy, owijamy i pakujemy, ale jest nam ciągle mało, no i Wam też, szczególnie Tym, którzy już nas pokochali. Nie stoimy w miejscu, cały czas wymyślamy i tworzymy . Niech ciałko ma, a co!" - mówią twórcy marki. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Bydgoska Wytwórnia Mydła (@bydgoskawytworniamydla) Lis 9, 2018 o 6:14 PST

 

3. Pracownia Dotyk Kreacji
PRACOWNIA DOTYK KREACJI to miejsce, w którym znajdziecie 100% NATURALNE KOSMETYKI inspirowane naturą, przede wszystkim mydła w kolorystycznej tonacji ziemi, jak również świecie z wosku pszczelego i sojowego, pachnące naturalnymi olejkami eterycznymi pozyskiwanymi z roślin. Ich kosmetyki produkowane są bez użycia oleju palmowego oraz sztucznych zapachów i barwników, z wysokiej jakości olejów roślinnych, maseł oraz substancji aktywnych, jak i odżywczych dodatków, takich jak glinki, owoce, czekolada, wyciągi z ziół. Pracownia Dotyk Kreacji ma jeden cel - wykorzystać moc i prostotę natury, oczyszczać, łagodzić, regenerować i pielęgnować skórę.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Pracownia Dotyk Kreacji (@pracowniadotykkreacji) Lip 24, 2018 o 12:31 PDT


 

4. Make Me Bio
Make Me Bio powstało z miłości do natury oraz pasji do zdrowego, ekologicznego i nieprzepełnionego chemią życia. Ich kosmetyki są w pełni naturalne, stworzone na bazie ekstraktów i wyciągów roślinnych, pochodzących z przebadanych i ekologicznych upraw, tłoczonych na zimno i nierafinowanych olejów oraz witamin w czystej postaci. Produkty z etykietą Make Me Bio swoją wysoką jakość zawdzięczają odpowiedniej selekcji i harmonijnym połączeniom naturalnych składników.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Make Me Bio (@makemebio) Sty 19, 2019 o 12:06 PST

 

5. Hola Care
HOLA CARE to poranny uśmiech, żart, a jednocześnie dużo czułości—do siebie, do swojego ciała. W HOLA CARE wierzą, że natura nie wymaga poprawek, dlatego zbieraj a to, co w niej najlepsze dla naszej skóry i zamykają w słoiczkach. Holkowe kremy powstały by każda kobieta mogła cieszyć się piękną zdrową skórą...a makijaż był dla niej tylko opcją, a nie koniecznością.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez HOLA care (@hola_care) Lut 26, 2019 o 4:16 PST