Ciocia Liestyle nie ograniczała sobie źródeł radości. Jej bogate resume świadczy o tym, że nie bała się szukać i poznawać siebie, a zamiłowanie do gotowania i karmienia udowadnia, że najwięcej szczęścia daje jej bycie z bliskimi. W dzieciństwie radość sprawiał jej kolor różowy (a już szczególnie w stylizacjach), teraz - dzieciństwo jej córki. Czy jako świeżo upieczona mama jest bardziej zmęczona, czy przepełniona dobrą energią? 

To, gdy dziecko z maluszka, który nic nie rozumie i nie widzi, staje się osobą, która zauważa, świadomie rusza ręką... To są bardzo małe rzeczy, które mają bardzo duży wpływ na to, jak się czujemy. To wszystko jest bardzo satysfakcjonujące. W takich momentach zapomina się o zmęczeniu.

Opowiada Agnieszka. Jako młoda mama radości z pierwszych razy ma bez liku. Pierwsze uśmiechy, przytulenia, samodzielnie pokonywanie odległości, próbowanie nowych smaków, pierwsze wakacje i pierwsze słowa... "Radość należy do nas zawsze, gdy jesteśmy razem" - tłumaczy Agnieszka. Na listę swoich debiutów wraz z Misią wpisały ostatnio udział we wspólnej kampanii. W klipie "Radość należy do nas" nakręconym dla Zalando pokazały, ile radości przyniosło im pierwsze 10 miesięcy razem:

Na opowieść o tym, jak wygląda radość oczami dziecka, jakie potrawy sprawiają najwięcej szczęścia i które piosenki śpiewamy z największą przyjemnością, zapraszamy wraz z prowadzącymi: Martą Kowalską i Kamilem Szufladowiczem, naszym partnerem, marką Zalando i gościnią, Agnieszką Wolszczyk, czyli Ciocią Liestyle:

Posłuchajcie poprzednik odcinków z cyklu "Radość na 1. planie":

ELLE x newonce: Czy w mediach społecznościowych jest miejsce na radość? [PODCAST]

ELLE x newonce: Co sprawia radość Osi i Izu Ugonoh? [PODCAST]