Nad sukniami Elie Saab rozpływają się kobiety na całym świecie, co druga chciałaby wziąć w jego sukni ślub, a w zasadzie każda gwiazda wielkiego formatu ma na koncie przejście w jego kreacji po czerwonym dywanie.

Z okacji 67. Festiwalu Filmowego w Cannes dom mody ulokował się w jednym z apartamentów Hotelu Martinez i otworzył tam wyjątkowy showroom. Do luksusowego wnętrza o powierzchni 110 metrów kwadratowych Elie Saab zaprosi gwiazdy, które będą mogły wypożyczyć tam stylizacje na kolejne wystąpienia i imprezy. Wachlarz wyboru jest szeroki - od Haute Couture przez prêt-à-porter, aż po akcesoria. W Hotelu Martinez dom mody wypromuje też swoją najnowszą edycję zapachu L'Eau Couture.

Apartament Elie Saab w Hotelu Martinez

W apartamencie Elie Saab rozgoszczą się także media. Przestrzeń showroomu stanie się miejscem wywiadów, planem zdjęciowym i studiem specjalnym dla najważniejszych tytułów prasowych i telewizyjnych. 
.
Wszystko, co wydarzy się w tym wyjątkowym miejscu, a także wokół niego, możecie śledzić w świetnie wydanym internetowym magazynie The Light of Now i w mediach społecznościowych pod #TheLightOfCannes.