Warsztaty z marką Bandi i Redakcją ELLE.pl 

W sierpniu razem z marką Bandi przeprowadziliśmy konkurs. Zadaniem było opisanie, który z kosmetyków Bandi poleciłabyś swojej przyjaciółce, a także o co zapytałybyście naszego eksperta/redaktorkę. Wyłoniłyśmy trzy laureatki, które wraz ze swoimi przyjaciółkami miały szansę wziąć udział w wyjątkowych warsztatach w siedzibie naszej redakcji. Czas minął nam na pouczających, kobiecych rozmowach o kosmetykach i ekologii. Zobaczcie jak wspólnie spędziłyśmy poniedziałkowe popołudnie. 

Warsztaty rozpoczęła część ELLE.pl, poprowadzona przez redaktorkę Ewę Stępień. Rozmawiałyśmy o tym jak wygląda standardowy dzień pracy dziennikarki i co najbardziej lubimy w swojej pracy. Laureatki pytały skąd czerpiemy inspirację do pisania artykułów z zakresu beauty oraz o czym najchętniej czytają nasze czytelniczki. Ewa opowiedziała również jakie cechy powinna mieć redaktorka ELLE.pl i jak można dostać się na staż w naszym serwisie. Obowiązkowym punktem naszego panelu była oczywiście wycieczka po redakcji z przystankiem w beauty roomie - pokoju, gdzie znajdują się wszystkie kosmetyczne skarby. 

Warsztatowa część Bandi zaczęła się od panelu z kosmetologiem. Razem z laureatkami konkursu miałyśmy okazję dowiedzieć się jak pielęgnować skórę, by przedłużyć jej młody i świeży wygląd. Nauczyłyśmy się także jak wykonywać odmładzający masaż, który można wykorzystać przy codziennej pielęgnacji. Marka  Bandi, tak jak nasza redakcja, zwraca szczególną uwagę na ekologię, dlatego w trakcie warsztatu nie mogło zabraknąć tematu odpowiedzialnych zakupów kosmetycznych i porad dotyczących dobierania produktów. Pomogły w tym indywidualne konsultacje z kosmetologiem, podczas których przeprowadzono badanie skóry twarzy i głowy każdej uczestniczce warsztatu. 

W drugiej części kosmetolog i Kierownik Rozwoju produktu BANDI odpowiadała na pytania dotyczące marki, Dowiedziałyśmy na czym polega ekologiczna produkcja kosmetyków oraz czy produkcja kosmetyków eco friendly jest trudniejsza, niż produkcja pozostałych kosmetyków. Rozmawiałyśmy także o tym, jak wymyśla się nowe kosmetyki i skąd Bandi czerpie inspiracje do tworzenia swoich produktów. 

Zobaczcie w naszej galerii jak wyglądały warsztaty z marką Bandi i redakcją ELLE.pl.