Początek września pod rządami Panny zapowiada się bardzo pracowicie. We wtorek doświadczyliśmy nowiu Księżyca, który rozpoczął nowy rok numerologiczny 2022. Kolejnym wprowadzeniem do świeżego rozdziału jest  przełomowa data 09.09. Ten dzień będzie sprzyjać wszystkim znakom zodiaku, o czym świadczy jego niezwykła symbolika. W numerologii każdy numer posiada własną wibrację. Podwójna dziewiątka w kalendarzu oznacza otwarcie się duchowej "Bramy 99". Jaki potencjał nosi w sobie ta liczba i co warto teraz zrobić?

Numerologiczna 9 - co oznacza?

Dziewiątka w numerologii łączy w sobie energię zakończeń i nowych początków. Jest jak mityczny feniks ginący w płomieniach, żeby następnie odrodzić się z popiołów. Ta wibracja spłynie na nas 9 września. Dziś warto uwolnić się od rzeczy, które nieuchronnie dobiegają końca. Pozwólmy sobie wkroczyć w nowy rozdział, zostawiając za sobą wszystko, co już nieistotne. Liczba 9 to ostatnia liczba jednocyfrowa, dlatego symbolicznie oznacza koniec. Ma głębokie znaczenie, ponieważ jednocześnie reprezentuje wszystko i nic. Dziewiątego dnia dziewiątego miesiąca dostroimy się do jej wysokich wibracji. Co wymusił na nas ten rok? W jakiej sferze zostaliśmy powołani do zmiany? Nadszedł ważny moment, w którym wiele osób zrozumie, gdzie jest koniec, a gdzie nowy początek. 

Numerologiczna dziewiątka jest symbolem zakończenia i transformacji. 

Portal 99 - znaczenie w numerologii

Osoby o Drodze Życia 9 (sprawdź jak to obliczyć >>) są z natury uduchowione. Mają dostęp do wyższych prawd i głębokie połączenie ze swoją intuicją. Z kolei dziewiąty rok osobisty jest fazą, w której doświadczamy zakończeń. Wtedy robimy w życiu miejsce na rzeczy zgodne z naszym prawdziwym powołaniem. Nie bójmy się domykać swojej przeszłości. Wszystko, co niesie ze sobą Portal 99, współpracuje z wyższymi celami duszy. Podwójna dziewiątka podwaja motywację i zwiększa liczbę przypadkowych zdarzeń, dzięki którym wkraczamy w nowe życie. Tego dnia należy zaakceptować, że stary cykl nagle dobiega końca. Zamiast walczyć ze zmianą, warto pozytywnie wypatrywać tego, co wypływa na horyzont. Odpuszczanie dobrze znanych rzeczy bywa trudne, ale energia tej wyjątkowej daty pomaga nam przezwyciężyć przeszkody. Już niedługo niepokój zostanie zastąpiony pozytywnym nastawieniem wobec jutra. 

Liczba 9 - znaczenie w astrologii 

Astrologia też wychwala dziewiątkę. Ten duchowy symbol reprezentuje 9 planet w Układzie Słonecznym. Dziś kosmos dodaje nam odwagi i inspiruje do pozytywnych zmian. Wykorzystajmy nowe możliwości. Przejdźmy przez otwarte drzwi Portalu 99, żeby dopomóc swoim manifestacjom. Zodiakalna Panna popchnie nas w kierunku ciężkiej pracy i niezbędnego rozwoju. Pora przypomnieć sobie marzenia, którym właśnie teraz trzeba poświęcić czas. Tydzień wzmocniony energią nowiu sprzyja zasiewom nowych nasion intencji. 

Numerologia 99 i obecna energia panująca w kosmosie, stwarzają dla nas najlepszą okazję do wprowadzania przełomowych zmian. 

Pozbądź się strachu, a wkrótce otrzymasz dowody, że Wszechświat działa w twojej sprawie. 

Rytuał na 9 września - jak skorzystać z energii 99?

Jak czerpać korzyści z energii 99? Ustaw minutnik telefonu na 9 minut. Pomyśl o swoim wyższym celu. Zastanów się, co wpływa na twój rozwój duchowy. Chociaż wspaniale jest mieć ambicje związane z pieniędzmi czy sukcesem, energia dziewiątki skłania się bardziej ku służeniu ludzkości. 9 września warto wykonać medytację połączoną z wizualizacją. Spróbuj połączyć się ze swoją intuicją. Pomyśl, czego chcesz dla siebie, co jednocześnie może przynieść szczęście innym. Zaakceptuj, że niektóre cykle muszą dobiec końca. Lato nie może trwać w nieskończoność. Czas na jesień i porządki w duchowej spiżarni. Oczyść swoją przestrzeń. Zaproś do życia energię, jakiej w tej chwili najbardziej potrzebujesz. Będziesz zaskoczona efektem, jaki przyniesie ten prosty rytuał. 

Jaki będzie nowy rok numerologiczny 2022? >>