ELLE we współpracy z Earth Day Network 30 pięknymi okładkami przypomina nam o pilnej potrzebie wspólnej zmiany przyzwyczajeń, nawyków i o minimalizowaniu konsumpcji. Chcemy z Wami podejmować wszelkie środki w celu zachowania naszej planety dla przyszłych pokoleń.

Australia, Kanada, Chiny, Chorwacja, Dania, Francja, Niemcy, Grecja, Włochy, Korea, Meksyk, Bliski Wschód, Quebec, Serbia, Hiszpania, Tajwan, Ukraina, USA, Wietnam, Belgia, Czechy, Hongkong, Wybrzeże Kości Słoniowej, Holandia, Norwegia, Polska, Słowenia, Szwecja, Rosja. To w tych krajach wydane w kwietniu ELLE to właśnie specjalne Green Issues wypełnione wywiadami z aktywistami, artykułami prognozującymi trendy w odpowiedzialnej modzie i tipami urodowymi opartymi na naturze. Redaktorki naczelne tych edycji dodatkowo nagrały ekowskazówki dla czytelników, które znajdziecie w naszych mediach społecznościowych.

Przy okazji namawiamy Was serdecznie do używania hasztagów #EarthDay #StandforEarth #WomenForEarth #ELLEGreenIssue.

"Ta ogólnoświatowa operacja jest zgodna z obietnicą ELLE z ostatnich 75 lat dotyczącą jej wartości i jej DNA: wspierania kobiet w zmianach w naszych społeczeństwach. Dziś bardziej niż kiedykolwiek, dzięki sile naszej sieci, naszym obowiązkiem jest wspieranie działań ekologicznych podejmowanych w trosce o klimat. Zarówno dobrą wolą, jak i działaniami" - mówi Constance Benqué, CEO, ELLE International.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

31 edycji ELLE z całego świata (w tym ELLE Polska) świętuje 50. Światowy Dzień Ziemi specjalnymi zielonymi numerami. "Ta ogólnoświatowa operacja jest zgodna z obietnicą ELLE z ostatnich 75 lat dotyczącą jej wartości i jej DNA: wspierania kobiet w zmianach w naszych społeczeństwach. Dziś bardziej niż kiedykolwiek, dzięki sile naszej sieci, naszym obowiązkiem jest wspieranie działań ekologicznych podejmowanych w trosce o klimat. Zarówno dobrą wolą, jak i działaniami" - mówi Constance Benqué, CEO, ELLE International. Przy okazji zachęcamy Was serdecznie do używania hasztagów #EarthDay #StandforEarth #WomenForEarth #ELLEGreenIssue. @elleinternational #mojeelle

Post udostępniony przez ELLE Poland (@ellepolska) Kwi 22, 2020 o 4:48 PDT